Eurovision

radium

Active Member
cum v-a placut? Estonia a fost nice?
de ce Mumii Troli nu a fost intseles? de ce nu a fost apreciata Slovenia? :smile:
da Danemarca v-a placut? mie da :razz:
 
mie mi-a placut Lithuania - fata a fost SUPER, SUPER, SUPER!! :smile:
Mumii trolli nu au aratat tot ceea ce pot ei - a fost un cintec mai putin reushit. Dar ideea este ca ei trebuiau sa se coboare la nivelul ala de euro-pop pentru ca sa fie inteleshi in acest concurs
 
da Lituania a fost nice, insa shi Slovenia destul de cool!
whatever: la anul va fi in Estonia shi va fi cool sper :razz:
 
Mie nu mi-a placut Estonia deloc. In general mi se pare ca Danemarca trebuia sa fie premiati! :nui_frumos:
 
nu ash spune asha :grin: ia sa va amintitsi de anul trecut cum alsou mai n-a znmuls locul 1 + Lituania shi Estonia... tare cool!
 
Lituania .....rapa ! Dar acei din Danemarka in genere is constipati! :sad:
ce mai valori se promoveaza..... da ....
 
:desovel: editia precedenta a fost mai originala nu mi-au placut cintecele cu mici exceptii... Mumii troli au cintat parca erau niste mumii :smile:
Poate o sa-mi placa mai mult cind o sa participe si moldova cu natalia barbu sau Zdob si Zdub :hahaha:
 
Romania nu a participat la aceasta editie.
N-ashi vrea ca Zdob si Zdub sa participe vreodata la Eurovision unde se canta muzica usoara, pop. Zdob si Zdub merita mai mult.
 
Miercuri am vazut semifinala in direct.. Am vazut doar unii participanti, printre care si pe cel din Grecia.. Simbata nu cred ca o sa ma uit.. Inafara de fete "goale" si baieti imbracati ca homo nu vezi nimic..Nimic talent..
 
marii favoriti sunt Grecia si Ukraina, din sursele disponibile mie...
eurovision, daca sincer, s-a transformat in show, mai putin in concurs de talente.. ma rog, atata vreme cat il privim, sa fie ei sanatosi!
 
Si Sanda Ladosi si Iulia Savicheva nu au trecut de semifinale...
am impresia ca diseara vor evolua doar 10 tari finaliste, printre care Ro si Ru nu au loc...
sa vedem
 
Romania a fost calificata direct in finala, nu imi place Sanda Ladosi, dar melodia e frumoasa. Romania o sa iasa intre primele 5 :)
 
Back
Top