Eurovision

Nu spun nimic, Ucraina isi merita locul dar...sant sigur ca ucraina ar fi luat Muuuuuuuuuulte puncte de la Rusia si de la Belarus... chiar daca nu canta Ruslana... putea sa fie cel mai de kkt cantec din lume dar oricum lua puncte de la rusi, belarusi, romani...

Alias eu te asigur ca n-as fi votat cu Romania.... nu a meritat nici un punct... :x
 
Layla said:
Mie mi-a placut cum a cantat Ruslana, erau in melodie si sunete moldoveneshti pe alocuri. Si ciofu are dreptate, Ukraina nu a fost votata doar de cumatrii din vecinatate, dar si de restul tzarilor. Daca nu greshesc, tarile nordice i-au dat chiar cele mai multe puncte .

Poate ca era intoarsa cu fatza spre nord si de acolo se vedea mai bine tot ce avea de oferit . :D

Imi pare ca s-a bucurat mult , observatzi dilatarea nefireasca . :)



ruslana.jpg





ps : daca cineva nu vede poza , site-ul lui NaE e de vina :D
 
Se vede ca-i trucata, distanta dintre picioare e foarte mare si umbra cade cam aiurea

NaE, asta tu te-ai jucat in photoshop sau e de pe vre-un site. Da link-ul original
 
rog politia virtuala sa nu se ia de mine... eu nu port nici o responsabilitate ptr materialele hosting-uite de site-ul meu :)
Asta tat Codrea ii di jina. :lol: La dinsu cu linkurile si datu in judecata. :ciupos:
 
HaHa ! Nerecunoscotorilor . :D In loc sa savurati , voi o intoarcetzi pe tate partzile sa vedetzi cum functioneaza . :lol:

Nu stiu nici eu daca e trucata .... probabil . Prima oara a descoperit-o chiar o frumoasa shi geniala padruga de pe forum . ... Mda , shi io m-am gyndit ca daca a falsificat-o si-a pus-o in loc pe a sa proprie :D , dar intmplator stiu ca prefera alt gen de coafura acolo jos . :crazy:


Oricum in cel mai rau caz , avetzi mai sus o cystigatoare de Eurovision cracita la maxim { pulpele sunt sigur ale Ruslanei } shi o imagine cu ce are mai important o femeie :hehei: expus in toata splendoarea ( indiferent a cui o fi ) . Macar in asta daca v-o placut , avetzi mai multe sanse sa ajungetzi in ea { odata ce aflatzi cui apartzine } decat in a unei de-amu mari vedete . :wink:
 
CODRIN said:
o frumoasa shi geniala padruga de pe forum . ... Mda , shi io m-am gyndit ca daca a falsificat-o si-a pus-o in loc pe a sa proprie :D , dar intmplator stiu ca prefera alt gen de coafura acolo jos . :crazy:

:D Da este ceva ce nu stii tu, vo data ? :lol:
 
Da voi ati citit ca Ruslana e amu consilier al prim-ministrului Ucrainei pe chestiunea organizarii Eurovision 2005 in Kiev
 
Un prieten de'al meu care se ocupa cu Karate-u, o plecat pe la sfarsitu lui Mai la Campionatu European, care a avut loc in Bulgaria...si acolo a vazut'o pe Ruslana, ea are aproape cenutura neagra, si am inteles ca undeva cu vreo 2-3 ani in urma , a fost si medaliata...
 
Back
Top