Eurovision

ma , si intimitatile lui Britney, Cristina etc au fost expuse pe sute de site-uri internet, bineinteles trucate... chiar nu luati in consideratiune serios varianta in care Ruslana ar fi iesit in scena fara chilotzi pe ea?si nu prea inteleg ce cauta foto asta pe forum; nu-i vorba, e de un estetism deosebit, insa plaseaza cenzura forumului intr-o alura ilogica (alogica?) ....
 
Iaka-ta ca s-o trezit si printesa puritana :D .... Goodmorning teacher ! :hail: ...... Mai bine ai mai scrie ceva despre curu lui Brad Pitt pe cinematograf in loc sa faci morala aici , ca de doua postari ma chinui sa leg un dialog de substantza cu cineva care a privit Troy-ul , da vad ca pana shi pe krown l-o apucat filozofatul despre lipsa de sens a vietzii si in general despre inutilitatea oricarui gest facut de myna omului daca nu e filmat cu camera ascunsa de un regizor hollywoodian . :)
 
ufff, ian nu ma fa de rusine cu acuzatiile de puritanism; faptul ca la vazut intimitatii Ruslanei nu am trecut prin nici un acces de placere, nu ma exclude din tabara hedonistilor; mi s-a parut straniu insa ca termeni k sh.it si ayurea sunt cenzurati, iar o p#### goala e lasata la vedere si discutata cu atata zel...
 
Anul viitor Moldova va participa la Eurovision Song Contest ce va avea loc in Kiev, ashi dori sa cunosc ce opinie avetzi, cam pe cine atzi vedea acolo shi cum vedeti modalitatea de organizare a preselectiei pentru alegerea reprezentantului RM :roll:
 
idee n-am cum se face preselectia, dar oricum aici participa tot felu de incepatori si persoane mai putin cunoscute....unica ce conteaza ca va participa cineva
 
Sam said:
Anul viitor Moldova va participa la Eurovision Song Contest ce va avea loc in Kiev, ashi dori sa cunosc ce opinie avetzi, cam pe cine atzi vedea acolo shi cum vedeti modalitatea de organizare a preselectiei pentru alegerea reprezentantului RM :roll:

Eugenia Ostapciuc e reprezentanta ideală.
 
ciofu said:
idee n-am cum se face preselectia, dar oricum aici participa tot felu de incepatori si persoane mai putin cunoscute....unica ce conteaza ca va participa cineva

Iti spun eu :) initial va fi lansat un promo in care vor fi anuntati toti doritorii de a participa ce vor trebui sa depuie cereri de participare si piesa spre audiere, pina la o anumita data, normal. Dupa asta va fi un set de emisiuni televizate (cred ca vreo 4) unde se va merge pe ideea televotingului si juriului 50/50 Shi pina la 21 Martie deja va fi cunoscut numele reprezentantului...
Tot ce am spus mai sus e in faza de proiect de aceea am cerut careva sugestii de la voi sau macar mi-ar fi interesant sa shtii pe cine vedetzi voi ca un potentzial reprezentant :roll:
 
Sam said:
Iti spun eu :) initial va fi lansat un promo in care vor fi anuntati toti doritorii de a participa ce vor trebui sa depuie cereri de participare si piesa spre audiere, pina la o anumita data, normal. Dupa asta va fi un set de emisiuni televizate (cred ca vreo 4) unde se va merge pe ideea televotingului si juriului 50/50 Shi pina la 21 Martie deja va fi cunoscut numele reprezentantului...
Tot ce am spus mai sus e in faza de proiect de aceea am cerut careva sugestii de la voi sau macar mi-ar fi interesant sa shtii pe cine vedetzi voi ca un potentzial reprezentant :roll:

Dacă vor fi prezentaţi, O-Zone îi va "rupe" pe toţî...
Numai, vă rog, nu faceţi RM de rîs (FA, no comments, please) cu o ţoapă de genul celei ce a prezentat România anul trecut

PS: se ştie multe pe Cosmodrom :)
 
O-zone nu ne poate reprezenta ca s-a desfiintat :-?
Pentru Adrenalin in mesajul meu de mai sus poti citi cum va avea loc preselectia (pina cind e in faza de proiect)

Eu yi vedeam pe Zdubi acolo, dar vom vedea cum va decide poporul :D mai shtii ajunge Ion Suruceanu :crazy:
 
2004-11-01 18:01:13 O-Zone nu se destrama, ba chiar urca iar in topurile internationale
Desi zvonurile din tara despre destramarea trupei O-Zone au fost din ce in ce mai dese in ultima vreme, iata ca o noua ascensiune a trio-ului moldovean in topurile internationale vine sa infirme toate speculatiile din presa si din lumea show-bizz-ului.

Dan, Arsenie si Radu nu numai ca urca in topuri cu o melodie, intr-adevar, lansata in urma cu ceva mai multisor timp, dar ei chiar apar impreuna pe scena. Asa a fost si recenta lor aparitie la aniversarea a 20 de ani de existenta a casei de discuri “Time”, in Italia. Casa de discuri mentionata este cea care a lansat anul trecut hit-ul de succes “Dragostea din tei” dincolo de granitele Romaniei. Patronul casei de discuri Media Services din Romania, Dan Popi, a anuntat ca O-Zone nu se desparte, desi a recunoscut ca intre cei trei exista si neintelegeri, “ca in orice trupa”. Pana in prezent cei trei moldoveni de la O-Zone au reusit sa vanda in afara Romaniei in jur de 2 milioane de exemplare ale single-ului “Dragostea din tei”, pe care presa britanica il numea, exasperata, la un moment dat “refrenul iritant Maiahiii… Maiahooo… Maiahaaa”. /Romanian Global News/

http://moldovaworld.iatp.md/stiri.php#750
 
Natalytza said:
nu cred ca se despart, probabil ishi fac putzina publicitate...

Dan Balan acum e in Moldova, iar cei doi sunt in Bucureshti shi un prieten mi-a spus ca chiar au probleme, cred ca iarashi nu pot impartzi ceva :roll:
 
Back
Top