Eurovision

daca merg O-Zone atunci nu vreau sa stie altii ca sunt din Moldova sa nu-mi fie rusine...
din partea mea printre candidati ar fi:
* Zdob si zdub
* Natalia Barbu
* Doina Sulac
 
Pe forumul Euroviziunii lumea zica ca daca ne reprezinta O-Zone va fi Eurovision Song Contest Moldova 2006 :crazy:
 
Sam care forum ?
Mi-ar placea sa vad acolo Alternosfera sau.. Utopia? Sau acolo numai pop muz. tre de cintat ?
Anyway.. E super daca intradevar ajungem acolo(prinipalu sa participam.. right?)!
crazy.gif
 
:)

in urmatorii 10 ani moldova nu prea va avea multe tangentse cu eurovisionu
presupunem ca cashtiga...shi unde yl facem? pe stadionul republican? sau la filarmonika natsionala? :)
aici merege vorba de bani...sh multsi...
da-i musainecesar s-o trimitem odata pe nelly ciobanu asta...sa le aratam cum se canta...
da pe utopia chiar nu i-ash trimite la eurovision...
cat despre o-zone...sa fim serioshi domnilor...daca va vota doar comunitatea gay, poate... yn rest...
 
[K said:
]dap acolo e sigla veche a televiziunii...shy scrie TVM yn articol....

Dapu ei nu au sigla noua, nici noi nu o avem in principiu, au intrat pe site-ul trm shi au luat ce au gasit, dar curand vor vorbi de TRM 8)
 
Da.. Se pare ca webmasteru a reactionat operativ si a adaugat "Moldova" in lista de tari de la registratie a userului pe forum..
Se poate de registrat ;) Pe ce data va incepe Eurovision ? Astept cu nerabdare reprezentantii Moldovei acolo ;)
 
eu totusi cred ca va fi foarte bine sa mearga la eurovision sau o-zone si va spun si de ce.... noua poate nu ne place asa de tare dar ginditi-va ca vom primi voturi multe de la urmatoarele tari:

Romania
Ucraina
Rusia
Franta
Italia
Anglia
Olanda
Germania
Spania

Deasemnea piesele lor au fost destul de populare si in

Spania
Belarus
Belgia
Slovenia
Ungaria

De cistigat nu cistigam da in primii 5 intram, daca vom cistiga vom face eurovisionul la SOHO :))))) sau va face cineva intr-un an o super club nou :) bani in moldova sunt si inca multi..... don`t worry, uitativa ce repede s-a construit centrul comercial Jumbo de pe strada Decebal....
 
Back
Top