Eurovision

:)

Nu! Se va vota numai de aici.. de pe lok.. asta daca se va vota.
Ca am yntseles ca tat se face prin cumatri sh nanashi... ca doar suntem yn Moldova.
Altfel, am auzit de 2 candidaturi pana ce.. Gandul Matei (eu cred ca nu prea au ce cauta la un concurs de genul ista) sh O-Zone. Cei din urma shi-au facut deja o publicitate buna yn Euopa... ashe ca au shanse la un lok decent...
Da cu unirea lor a sy shie mai greu ;)

Apropo, are de gand cineva sa mearga la Show?
 
Noah, ai citit mesajele de pe pagina precedenta? acol oeste lista cu participantzii... :wtf:
 
Eu vreau sa se duca Nelly Ciobanu....o sa-i bata pe toti....
Are o voce extraordinara...si daca sa o comparam cu interpretii care au cantat anul trecut la Eurovision...ea are cea mai buna voce!
 
a vrut sa spuna ca nelly nu are scantei... deshi cantecu "i love you" e bunishor... ymi place
 
Eaka pe forumul Eurovision o aparut o tema special dedicata ţării noastre ;) Sunt vreo 5 foi deja..
http://www.escforum.com/showthread.php?t=11815

O fotografie cu Ana Lesko, cred ca o sa-i intereseze pe multi
icon_rolleyes.gif


Am mai dat peste o tema interesanta acolo pe forum.. The best pics of the singers!!!
 
coolgreetings said:
zop.....explica-mi te rog ce ai vrut sa spui, ca nu te prea inteleg..

tu iti imaginezi cate fete cu voce frumoasa ca nely sunt pe lumea, sa ai voce nu'i deajuns...se mai cere carisma, cum o zis K, nica scantei in ea...banala pana la :zzz:
 
Da, e cover, daca eai cuvintele si le cauti in google, dai peste piesa originala.
Eaka nu imi aduc aminte.. Cine cinta originalu.. Sau ceva cuvinte..
 
Nu prea am avut rabdare sa citesc tot ce ati scris viu aici...dar in mare stiu despre ce e vorba...insa...eu vreau sa vad la Eurovizion pe zdubi ca reprezentanti ai vostrii... :crazy:
 
am inteles ca votarea va fi dupa concert, timp de 10 min.

stie cineva cat va costa biletul la palatul national?
 
Arina said:
am inteles ca votarea va fi dupa concert, timp de 10 min.

stie cineva cat va costa biletul la palatul national?

Da votarea se va efectua intr-o fereastra de 10 minute deschisa dupa ce vor fi interpretate toate cele 15 piese. Cu costul biletului inca nu ne-am determinat acum se fac calcule, sper sa nu fie tare usturator pentru bietzii studentzi :)
 
Eu tin minte inca cu vreo 4 ani in urma, la un fel de Eurovision al rusilor, unde a cantat si Nelly Ciobanu......foarte bine se prezentase......Fata asta daca vrea...si stiu ca vrea, ii bate pe toti!
 
coolgreetings said:
Eu tin minte inca cu vreo 4 ani in urma, la un fel de Eurovision al rusilor, unde a cantat si Nelly Ciobanu......foarte bine se prezentase......Fata asta daca vrea...si stiu ca vrea, ii bate pe toti!

Cool Sorry, dar pentri Eurovision Nelly Sux, incearca sa gaseshti pe net undeva piesa For Real the Athena (ashtia sunt turcii ce s-au plasat pe locul 4 in Finala) shi ai sa vezi de ce eu am sa optez pentru Zdobi, mai ales ca Zdobii sunt net superiori :roll:
 
Back
Top