Eurovision

care GM nna? voi shi? nu m-atz auzyt? Arina se dushi la evravijyn.... Arina, live potz canta? ei nu te yntrista, mutim playback... shy eu a sa shed langa scena shy o sa-tz pracrutesc cuvintele...
 
[K], daca eu nu ajiung la eurovision, apoi eu pe tine........................................................................................ mda, cred ca ti-ai dat seama :p :p :p :p :p :p :p
 
Arina said:
iata ascult in prima auditie Boonika baye doba la kiss fm :ciupos:

Da eu l-am ascultat inainte de prima auditzie.
Apropo deja sunt bilete in vanzare pentru concertul de vineri, pretul variaza de la 40 de lei la 120 :wink:
 
Sam said:
Arina said:
iata ascult in prima auditie Boonika baye doba la kiss fm :ciupos:

Da eu l-am ascultat inainte de prima auditzie.
Apropo deja sunt bilete in vanzare pentru concertul de vineri, pretul variaza de la 40 de lei la 120 :wink:
sam, da cum o sa ascultam noi, cei din strainatate? :)
Poate cumva vreun promo pe vreun site, daca tot ai posibilitatea sa-i asculti primul...
 
dnd said:
aceasta adresa e valabila pe o perioada de timp sau pe tot parcursul emisiei tvm?

Pe toata perioada emisiei, numai ca este inca in regim de testare, l-a mine a mers
 
care piesa o sa mearga mai departe a?
iaka eu tare putine am auzit.. :((
da pretzurile la concert is mici..:) acceptabile.. se duce cienva la concert?
shine se dushe.. sa ne povesteasca shi cum..
 
da atzi auzit ca un singur apel ptr televoting o sa coste 5 lei....

vreu sa vad citzi o sa voteze shi shi-o sa spuna televotingul ..
daca nu l-or mai falsificat shi pe el...
 
Sam said:
dnd said:
aceasta adresa e valabila pe o perioada de timp sau pe tot parcursul emisiei tvm?

Pe toata perioada emisiei, numai ca este inca in regim de testare, l-a mine a mers
am verificat http://217.194.138.10:8080 si nu se conecteaza...sa speram ca pina la concert o rezolvi...:)
Apropo, da si niste caracteristici tehnice la tv online", care e bitrate minim necesar viziualizarii...
 
Nu se conecteaza deoarece emisia este de la 7.00 la 11.30, apoi de la 16.00 la 24.00 asha ca nici nu avea de unde. ai nevoie de 128 kb/s pentru a putea privi macar cumva
 
Fratilor, e tare selectia ! Tare rau ! Cu Z & Z, Gandul Matei si Alternosfera iese show ! La ce ora va fi sambata concertul ? Trebuie neaparat sa-l vad si sa gasesc o antena valabila pana atunci sa prind TVRM-ul din Iasi :) Eu unul cred ca daca iese una dintre cele 3 va fi cu siguranta o revelatie, cum a fost cu turcii anul trecut. Iar daca iese Nelly, la fel de bine, da clasa ! Ca idee ... poate nu acum ,dar in viitor, spuneati ceva de stadionul national sau de filarmonica - una din doua trebuie musai pregatita, ca nu se stie ...

Daca cumva stiti pe undeva vreo legatura spre cantece, postati-o si pe aici ! Mersi !
 
nici nu e de mirare ca GM, ZSZ si A-sfera au trecut prima preselectie. Rockul in Moldova e mai puternic decat muzica pop. La romani e invers...
 
Back
Top