exista fat-frumos?

Fat-frumoshii n-au existat, nu exista shi nu vor exista niciodata. E doar visul tuturor fetelor la un ideal, care de fapt nu exista... exista doar persoane mai mult sau mai putin aproape de "portretul" idealului... Insa fiecare drintre noi, fetele ( cred) ajunge din cind in cind sa-shi imagineze endless love, sacrificii, flori prin poshta cu bilete de dragoste, plimbari pe plaja shi saruturi sub clar de luna iar apoi "au trait fericit pina la adinci batrineti"... Pacat ca foarte des totul se termina mult mai repede ca la "adinci batrineti"
 
pt mine fat-frmuos era Leo di Caprio mult timp in urma, am avut chiar si un prieten care semana mult cu el...akum nu-mi pot da seama cum imi placea de el :)
 
depinde la cine...
de ce ai facut asha o analogie a fat-frumos? sau te indoieshti de capacitatzile intelectuale ale alyyy :evil:
 
khama;163246 said:
depinde la cine...
de ce ai facut asha o analogie a fat-frumos? sau te indoieshti de capacitatzile intelectuale ale alyyy :evil:

hellooooooooo??? ai grija ce spui....ca nu mareferit inca la ale tale capacitati...si apoi nu as vrea so fac ca apar incertitudini din partea multor fane:)..
iar la asocierea cu fat frumos..na...crezi ca nu se intimpla asa in majoritatea cazurilor???? 100 de fete intrebate 95 vor raspunde exact cum lamd escris eu:)....asa ca na..asta e realitatea nu ca asa as vera eu sa fie
 
alyyy, tu amu ai scris tare ne f temu!
intrebarea a fost adresata lui phoenixx shi nu tzie!
de unde shtii tu ce am avut in vedere in mesajul meu? putea fi o bataie de joc sau puteam sa-tzi iau apararea!

si apoi nu as vrea so fac ca apar incertitudini din partea multor fane
eshti binevenita la un flame
 
As spune ca exista. E cel care iti place si in care te indragostesti la un moment dat. Chiar daca nu e neaparat Frumos...
 
liyanaa;163275 said:
As spune ca exista. E cel care iti place si in care te indragostesti la un moment dat. Chiar daca nu e neaparat Frumos...

Nu cred... s-ar schimba intreg sistemul de valori dak ar aparea Fat-Urat... :)
 
Back
Top