Fapte reale din viata.

4 chinese, Chu, Bu, Fu and Su decided to emigrate to the US.
In order to get a visa, they had to adapt their names to american
standards:
Chu became Chuck, Bu became Buck.
Fu and his sister Su decided to stay in China.
 
Soferul de tir intra intr-un bordel si ii spune Madamei:
- Vreau la cina niste resturi de mancare, si cea mai urata, grasa, tupeista femeie pentru noapte intreaga.
Madame se mira:
- Dar domnule, avem fete foarte frumoase, pricepute, si o bucatarie foarte buna! Sunteti sigur ca nu doriti o cina gustoasa si o fata frumoasa?
- Nu. Pur si simplu mi-e dor de casa!
 
A girl says to her boyfriend, "One kiss and I'll be yours forever." The
guy says 'thanks for the warning'
* * * * * * * * *

A Husband Was Asked: "Do you talk to your wife after sex?"
He replied: "Depends, If I Can find a Phone"
* * * * * * * * * * *

Definition of a Gynaecologist: Someone who looks for problems where
others look for pleasure!!!
* * * * * * * * *

Man to wife on wedding night-"Are you sure I'm the first man you are
sleeping with? "Of course honey,I stayed awake with all the others!'
* * * * * * * *
 
Se trezeste Ion de dimineata buna ca avea de crapat lemne.No, si se apuca Ion de crapat, cind il vede pe Gheorghe la poarta:
- 'Mneata, Gheo!
- 'Mneata, Ioane!
- C faci ma, Gheo? Nu vii sa ma ajuti la lemne?
- Nu pot ma Ioane ca is beteag rau...
- No, tulai Doamne, da' ce ai ma Gheo?
- Boala gre' ma Ioane!
- Da' ce boala ai ma?
- Boala venerica...
- Ioi, ma... da' cum ii boala asta, ma?
- Pa' stii tu ma Gheo... ma doare in p.u.l.a de lemnele tale!
 
Gheorghe, Ion si Vasile stau pe prispa.
La un moment dat Ion zice:
-Io cred ca maine ploua!
Dupa o ora Gheorghe spune si el:
-Io cred ca nu!
Dupa inca o ora Vasile, revoltat, se ridica si zice:
-Daca voi aveti chef de cearta, io ma duc acasa!
 
Langa un sat din Ardeal aterizeaza o farfurie zburatoare. Autoritatile iau imediat masura de a anunta satenii despre acest eveniment si despre comportarea pe care trebuie sa o aiba daca intalnesc cumva un extraterestru.
"Dragi sateni,pe izlazul de langa satul nostru a aterizat o farfurie zburatoare. Daca din intamplare intalniti un extraterestru va sfatuim sa va pastrati calmul, sa nu incercati sa ii agresati in vre-un fel - ba din contra - fiti prietenosi si incercati prin gesturi si putine cuvinte sa comunicati. Ca sa ii puteti recunoaste va informam ca extraterestrii sunt : mici, verzi, au ochii bulbucati si mainile pana la pamant"
Spre seara, Gheorghe era la coasa. Si cum cosea el vede un "omulet" mic, verde, cu ochii bulbucati si mainile pana la pamint. Se apropie incet sa nu-l sperie si ii spune:
- Eu... Gheorghe... cosas... cosesc.
La care omuletul ii raspunde:
- Eu... Ion... padurar... ma cac...
 
Merg eu si 2 ani in urma in rutiera.Linga mine sta o doamna de vreo 25-30 ani cu copilul in brate copilul nu avea mai mult de 4 ani.Copilul:
-Mamica, vreau ingetata!!!!!!! : :x
M:-Ei de unde sa-ti iau acum inghetata?Stai sa coborim pe urma iti cumpar.
C:-Eu vreau amu!!!!!!!!!!!!!!
M:-Cind coborim iti cumpar .
Copilul striga striga apoi se linisteste un pic tace vreo doua minute si spune:
-daca nu-mi ei inghetat ii spun lui tata ca ai supt cucu lu Deadea Vasea!
Femeia sa innegrit putin tare la fata a coborit si fara ca sa-i faca ceva copilului s-a indreptat la I magazin care l-a vazut.da toata lume murea de ris da soferul spune :
Iaca na fa copii!
 
Merg eu si 2 ani in urma in rutiera.Linga mine sta o doamna de vreo 25-30 ani cu copilul in brate copilul nu avea mai mult de 4 ani.Copilul:
-Mamica, vreau ingetata!!!!!!! :
M:-Ei de unde sa-ti iau acum inghetata?Stai sa coborim pe urma iti cumpar.
C:-Eu vreau amu!!!!!!!!!!!!!!
M:-Cind coborim iti cumpar .
Copilul striga striga apoi se linisteste un pic tace vreo doua minute si spune:
-daca nu-mi ei inghetat ii spun lui tata ca ai supt cucu lu Deadea Vasea!
Femeia sa innegrit putin tare la fata a coborit si fara ca sa-i faca ceva copilului s-a indreptat la I magazin care l-a vazut.da toata lume murea de ris da soferul spune :
Iaca na fa copii!
 
Asta vara lucram la un net-cafe.Si iata intr-o zi pe la vreo ora 2 intra o domnisoara si ma intreaba la care comp sa se aseze.Eu ii spun compul nr.3 da sala era practic libera ea sta sta si imi spune " Deschide timpul pls la compul de alaturi ca aici nu este scaun" :lol:
 
sau merg in autobus se elibereaza un loc linga o domnisoara... eu ma asez linga ea
Eu:-Buna!
Ea:-buna !
eu:- cum te numesti?
ea:-Diana
eu:-bla bla bla
ea:-bla bla bla
eu:- cu ce te ocupi?
ea:-lucrez
eu:- da unde ai invatat?
ea:-la niste cursuri de secretariat am mai studiat si C-A-M-P-U-T-E-R-U-L
eu :- si ce esti lamer$a
ea:-da!
 
ingetsata

Skelet sa shtii ca mi-a placut cazul cu cucul lui dedea Vasea trebuie sa fim mai atentsi cu viitorii noshtri copii caci sunt copii dar vad foarte multe lucruri interesante :D daca copilul era fetitsa atuni cind va creshte mare va intra shi ea pe la deadea Vasea :D sa vada cei mai face cucul :D
 
de necrezut

Skelet dupa cum vad tsie tsi se intilnesc nishte fete tuc tuc datsi-mi voie sa intru.... :D trebuiai sa-i spui ca daca nui scaun sashi aduca ea de acasa :D
 
Back
Top