Fara SCOP in viata.............

PiggyEFromHell;160642 said:
_candid_ esti un nimeni obisnuit, nici nu ma uimesc ca posibil sa nu ajungi pana maine... daca ai fi in natura slabatica ai fi pe cale de disparitie... no offence, e parerea mea.

Ma mira faptul ca toti sunteti asha de intelepti, toti shtiti cum trebuie traita viata, optimishti. shi tot asha mai departe...
"Sunt un nimeni??" Ce shtii tu despre mine????? Nimic... Pai cum poti spune ce sunt eu??? Tu ai ceva logica??? sau trinteshti cuvintele fara sa judeci ma intii?????

"Daca" - nu exista......

adrenalina;160621 said:
foarte optimist.. asta inseamna ca tu nu ai scop in viata decat sa treci ziua de azi... si asta la infinit... plictisitor.

La infinit???? MDAAA iaka n-am shtiut ca poti trai "la infinit"....
SA trec???? cine a spus ca poti trece in genere de vre-o zi?????
Asta inseamna ca nu-ti ajunge un pic de intelepciune.....

solara;160701 said:
candid, da` ce faci de n-ai timp sa-ti faci planuri de viitor?

Planurile nu le fac eu,,, ele singure vin peste mine. Care-mi plac, le accept, care nu, nu le iau in seama...
Ar fi prea multe ca sa se realizeze...
 
si cum vin planurile astea peste tine...? ca nici eu nu prea inteleg izvorul tau de intelepciune...
analizeaza cand scrii si poate iti vei da seama ca sunt enormitati.
 
Cum vine viitorul la tine cu optiuni cacalau, mai candid, numa` timp sa ai de ales? Te-ai nascut c-o stea in frunte (sau te-ai kkt in scaldatoare)?

Banuiesc ca nu-ti dai seama ca atunci cand noi ne facem planuri de viitor, de fapt alegem din mai multe variante la care am putea avea acces. Cred ca facem acelasi lucru ca si tine, numai ca noi o facem din timp, iar tu pe ultima suta de metri.
 
Umbreon;161047 said:
Da-tsi 2 palme si o sa fie mai bine :D

?????? mdaaaaa foarte amuzant.... placute impresii imi fac despre tine......
Ei daca-ti place sa fii (......) poftim..... cuntinua tot asha....

adrenalina;161049 said:
si cum vin planurile astea peste tine...? ca nici eu nu prea inteleg izvorul tau de intelepciune...
analizeaza cand scrii si poate iti vei da seama ca sunt enormitati.

Exista doar un singur izvor de intelepciune, cel al lui Dumnezeu...

solara;161145 said:
Cum vine viitorul la tine cu optiuni cacalau, mai candid, numa` timp sa ai de ales? Te-ai nascut c-o stea in frunte (sau te-ai kkt in scaldatoare)?

Banuiesc ca nu-ti dai seama ca atunci cand noi ne facem planuri de viitor, de fapt alegem din mai multe variante la care am putea avea acces. Cred ca facem acelasi lucru ca si tine, numai ca noi o facem din timp, iar tu pe ultima suta de metri.

"numai ca noi o facem din timp, iar tu pe ultima suta de metri" - vad ca steaua in frunte tu mi-o pui, nu eu...
(Altii mai devreme, unii mai tirziu)...
 
Ok, vorba lui Umbreon... Ca vad ca n-avem ce discuta cu tine; am tentat vreo 3 oameni sa vedem ca-i de capul tau si-am ramas desumflati.
Data viitoare cand raspunzi mai multor mesaje, fa-o intr-un singur raspuns (se face cu "multi-quote" care e iconita din dreapta "quote"-ului, dand multi-quote selectezi mai multe mesaje simultan, iar ultimului la care raspunzi da-i "quote" simplu).
 
solara;161208 said:
Ok, vorba lui Umbreon... Ca vad ca n-avem ce discuta cu tine; am tentat vreo 3 oameni sa vedem ca-i de capul tau si-am ramas desumflati.
Data viitoare cand raspunzi mai multor mesaje, fa-o intr-un singur raspuns (se face cu "multi-quote" care e iconita din dreapta "quote"-ului, dand multi-quote selectezi mai multe mesaje simultan, iar ultimului la care raspunzi da-i "quote" simplu).

mersi pentru informatie, ma descurc cum pot....
 
_candid_ ti-am zis parerea mea, nu o lua chiar asa personal:)... din ceea ce ai spus am dedus cine esti. Acum eu nu citesc in stele ci in posturi, deci ai o imagine pe forum prin modul de a te exprima, semnatura ta, avatar si etc... ti-ai creat-o tu, chiar daca esti diferit (dar nu cred ca esti)... si pana la urma chiar nu-mi pasa. Ai o logica pe care o consider slaba.
 
PiggyEFromHell;161637 said:
_candid_ ti-am zis parerea mea, nu o lua chiar asa personal:)... din ceea ce ai spus am dedus cine esti. Acum eu nu citesc in stele ci in posturi, deci ai o imagine pe forum prin modul de a te exprima, semnatura ta, avatar si etc... ti-ai creat-o tu, chiar daca esti diferit (dar nu cred ca esti)... si pana la urma chiar nu-mi pasa. Ai o logica pe care o consider slaba.

Foarte bine... sa vorbim despre logica atunci.....

Tu consideri ca am o logica slaba... cum poti sa-mi demonstrezi.. caci cuvinte goale oricine poate scrie....
 
PiggyEFromHell;161637 said:
_candid_ ti-am zis parerea mea, nu o lua chiar asa personal:)... din ceea ce ai spus am dedus cine esti. Acum eu nu citesc in stele ci in posturi, deci ai o imagine pe forum prin modul de a te exprima, semnatura ta, avatar si etc... ti-ai creat-o tu, chiar daca esti diferit (dar nu cred ca esti)... si pana la urma chiar nu-mi pasa. Ai o logica pe care o consider slaba.

Din ce am spus??? shi ce ai inteles din ceea ce am spus de ti-ai facut o atit de greshita deductie???
 
_candid_ eu am zis ca e o parere personala. Nu e in intentiile mele sa demonstrez cine e destept si cine nu. Ti-am zis ce cred, cred ca faci parte din multime si atat. Nu te astepta ca voi intra intr-o polemica in care sa caut demonstratii... i don't give a f...

Iar pana la urma, daca te deranjeaza atat de mult parerea mea tu trebuie sa fii cel care demonstreaza ca e gresita si nu eu ca e adevarata. Nu ma afecteaza in nici un fel in orice caz.
 
Cum spunea cineva ... "Jizni ato igra - axuytelinaya grafika nu huiovai stzenarii" :) dar se poate de umblat la kod..poate
 
O traducere se poate? Da` repejor, pana nu dispare sters de moderatoare pt ca-i intr-o limba straina.
 
Back
Top