felicitarile mele

Arina

solutia
iarasi eu deschid o tema :lol:
mi-a placut ideea lui emily cu felicitatul ca este soare frumos :D
hai sa ne felicitam cu diferite evenimente :) putem sa ne felicitam si in mod ironic, in anumite cazuri.
 
aha, ma felicit pe mine ca am facut o felicitare stupida pe seara pe deal, cum s-au exprimat unii!!! :( :)
 
crs, n-am de ce sa ma supar :)

apoi negru, te felicit si eu :lol: oricum, depinde ce tip de om e acela care citeste :)

eu ma felicit pe mine cu lenevia mea si cu faptul ca inca nici un cuvant n-am scris pentru articolul ce tre sa-l dau maine. si inca mai mult ma felicit ca nici nu prea imi fac griji.

ei, felicitari peste felicitari.
 
iarasi eu cu felicitari: de data asta pentru [K]. [K], te felicit pentru ca incerci sa treci peste tat shi-i rau si crezi ca va fi ghini :D
 
Arina said:
iarasi eu cu felicitari: de data asta pentru [K]. [K], te felicit pentru ca incerci sa treci peste tat shi-i rau si crezi ca va fi ghini :D
o-ho!
lucicutz said:
...hop shi eu cu "pazdravl;enii".. [K], tat o sa "fiba" ghine" ian sa vezi!...
o-ho-ho!

mersi fetelor! nu stiu di atz spus asta, da mersi ynca o data... (aratam eu a laman-n vene? :D ) Arina te felicit cu entuziasmul tau vizavi de zsz!

lucia te felicit cu entuziasmul tau fatza de primavara shi chiar daca mai sunt momente grele, cred ca ar fi bine sa te ymbetzi shi s-o tzii asha pana ajungi la stadia cand tzi-i bine!
 
[K], nu vorbi prostii, ian ia-te in mani si bea un chefir (las' ca am vazut eu ce ai scris prin alte parti).
fa-te om de stiinta! :D
 
...nu ai de ce sa ma felicitzi...........incerc din tot "fufletul" sa-tzi transmit starea asta de primavara in suflet shi tzie, da...deocamdata nu-mi reusheshte........ :(
 
felicitari pt mine, ca am reusit azi sa predau o lectie fiind intr-o stare nu chiar "appropriate" pt asta :roll:
 
fetelor da shi va felicitatzi singure pe voi? iaca va felicit eu cu primavara care nu mai vine! :D
 
ma felicit ca inca sunt vie si sanatoasa, foarte productiva, sper ca intr-o ora ma culc......da' poate si deloc nu voi dormi noaptea asta :lol:
 
Back
Top