felicitarile mele

felicit boala kare a dat peste [K] pentru ka shtiu ka o sa plece yn kurynd...
ka mi-e mila de el ka nu poate dormi noaptea pt ka tusheshte...
(am mare respekt pentru somn)
 
dap ...nish nu ma ashteptam la altceva :)

felicitari Primaverii...din motive ce ash prefera sa le tzin pentru sufletzelu meu...
ynsa... sunt secrete pe kare le shtie toata lumea ;)
 
felicitari pentru catyusha.... da nu shtiu pentru shi... ca asha shy nu am mai yntzales... pentru ca tzine cu mine sau cu boala? yn orice caz mersi, beu sirop nu shtiu de care ... shy digraba sper sa bag piva yn mine mai yndraznetz... ca ieri numa una jumate am dat gata... restu o fost cola...

catyusha, ajunge atata secrete secrete... la urma urmei nu pomeni de ele pe forum... asta seamana cu: da vlei bomboana? da iaka nu-tz dau! r-r-r-r!
 
bauturile acidulate nu fak bini la un gytishor bolnavior :p ...da kola vashe sucks

pi shini intirisaza ma rog secretele mele?:)

felicitari lui [K] pentru ka tzyn ku dynsu sh nu ku boala :)
 
felicitarile mele gradelor celsius ce m-au fakut sa lepad skurta sh sa skot fusta de la naftalina...
da iaka partea ka ma skarpina picioarele ujas di la shtrampi dam nu-i dilok amuzanta :cry:
 
zambeam cu coltzul gurii la primul rand cand citeam ca ai scos fusta... da faza cu shtrampii chiar m-a facut sa rad yn hohote.... da de care fusta? lunga? genunchi?
 
fusta decenta de fetitza kuminte sh sfioasa...
glavna bokanshii s vad...sh jenunkii tot...yn kaz ka vezi prin shtramp(mama lor)

felicitari celor ce fak yn fiekare zi covrigi ku susan pentru deliciul celor pasionatzi :crazy:
 
Arina da di shi maniac? ai vazt? eu n-am mentzionat ynca un tip de fusta - mai sus de genunchi - de aia scurt... tak sho ne nado....

cakiusha(atentzioneaza-ma daca nu-tzi place cum am scris), da di shi glavna bocancii sa se vada? ys noi? vrei sa te lauzi cu ei? au "nu bocancu yl face pe om frumos" am auzit de atatea ori yn tinieretze? da stai ca eu de-am ganesc....caci : Rolling Stones - Love is strong.....

felicitari pentru catyusha pentru bocancii shi fusta ei....
 
inseamna ca felicitarile n-au fost si mie adresate :lol:
oricum, ma felicit ca azi, adica ieri, am fost la toate 4 pereche - raritate. azi chiar am facut oleaca de treaba. bine. e bine.

[K], paliubomu maniac :p :p :p {iaka iti stric imidju}
 
[K] nu ma laud...pur shi simplu sunt myndra de ei...mi-a luat mult timp sa-i gasesk... daka ash putea i-ash purta pyna shi vara...

Felicitari tuturor celor ce au realizat ka yn ciuda faptuli ka privim spre o lume yntreaga ...de fapt nu vedem nimik...
caci nu "vedem" doar ku okii...
Felicitari celor kare "vad"...
 
Back
Top