Femeia Perfecta

bai Kaziol....eu sunt femeie onesta cu barbat acasa....shi fel de gemete si racnite isterice na starane?

asa ca...asa tu zabudi....!
 
Eu una is cu amindoua miinile p/u punctul unu....shi exista asemenea femei la sigur, eu vad asha femeie in fiecare zi in oglinda:)
Dar desigur trebuie shi dragoste, ca fara...poate sa fie cit de dulce ca nu merge, mai bine imi cumpar o ciocolata:)
 
:D OK! femei perfecte nu exista, barbati nici atita....! si totusi care e perfectiunea barabateasca? Imi spune cineva? :p
 
Bine, mai fratilor, va dau definitia femeii si barbatului perfecti.

Femeia perfecta este cea careia ii este indiferenta frumusetea barbatilor ; barbatul perfect est acel caruia nu-i pasa de inteligenta femeilor. :D

Nu cautati, nu criticati, o definitia mai buna nu veti gasi. :ciupos:
 
Clovis Sangrail said:
Bine, mai fratilor, va dau definitia femeii si barbatului perfecti.

Femeia perfecta este cea careia ii este indiferenta frumusetea barbatilor ; barbatul perfect est acel caruia nu-i pasa de inteligenta femeilor. :D

Nu cautati, nu criticati, o definitia mai buna nu veti gasi. :ciupos:

din observatsiile mele pur subiective:

la noi numa femei perfecte - ca la modul cum arata barbatsii noshtri....hai sa fim sinceri, nu prea ai la ce te uita, ynsa cyte aere shi cyta yncredere yn nezamenimosti emana, nu gaseshti nikaieri mai mult.

iar barbatsi perfectsi nici unu - totsi pana la urma le numesc proaste shi neghioabe pe femeile noastre, iar pe cele care sunt un pic mai agere imediat le catalogheaya ca k---ve.

un exemplu elocvent sunt kiar unele discutsii de pe acest forum
 
Catch said:
din observatsiile mele pur subiective:

la noi numa femei perfecte - ca la modul cum arata barbatsii noshtri....hai sa fim sinceri, nu prea ai la ce te uita, ynsa cyte aere shi cyta yncredere yn nezamenimosti emana, nu gaseshti nikaieri mai mult.
ya vas poproshu .. :lol: :lol: :lol: :lol: .. cum adica nu sutn .. tu vrei sa-ti arat chiar cu degetul :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ghitza cu truba said:
dupa mine alkoolu strica calitatea sexului. mai ales berea, pentru ca pivo delaet cheloveka lenivym i tupym, da sexu e activitate care presupune energie nu doar desfacere de picioare si numarare de floricele pe tapete.

da sexul asta e artistizm si nu putine eforturi intelectuale :lol: :lol: :lol: ..

in privinta tapetelor .. ai dreptate .. iata o fata desteapta :wink:
 
Processor said:
Catch said:
din observatsiile mele pur subiective:

la noi numa femei perfecte - ca la modul cum arata barbatsii noshtri....hai sa fim sinceri, nu prea ai la ce te uita, ynsa cyte aere shi cyta yncredere yn nezamenimosti emana, nu gaseshti nikaieri mai mult.
ya vas poproshu .. :lol: :lol: :lol: :lol: .. cum adica nu sutn .. tu vrei sa-ti arat chiar cu degetul :lol: :lol: :lol: :lol:

noroc ca tsi-ai pus poza :wink:
 
perfect story

ma intreb: daca intr-o seara perfecta un barbat perfect intilneste o femeie perfecta ce se intimpla?
probabil petrec amindoi impreuna doua saptamini perfecte.
amindoi se imbraca cu haine perfecte, locuiesc in case perfecte si maninca la restaurante perfecte. merg la slujbe perfecte conducind perfect masini perfecte. apoi seara se plimba pe alei perfect drepte pe sub copaci cu frunze perfect verzi.
intr-o zi perfecta de noiembrie hotarasc sa faca un copil. si peste o ora un spermatozoid perfect plonjeaza intr-un ovul perfect si se concepe un embrion perfect. care, ati ghicit!, se transforma intr-un fat perfect care dupa o nastere perfecta devine un bebeluls super perfect.
si acum noua familie super perfecta isi plimba bebelushul cu un carucior super perfect citeva luni. apoi bebelusul invata sa mearga super perfect de drept si apoi sa vorbeasca super perfect.

intr-o seara super perfecta familia superperfecta iese la plimbare in parc, care e scaldat intr-o lumina dumnezeiesc de super perfecta.

si cum se plimbau ei pe alee, la un moment dat calca toti trei intr-un kakat proaspat kakat de cinele perfect al unei familii superperfecte care se plimba la citiva metrii in fata lor.

end of story
 
Nu cred ca ar fi tare mare problema avand in vedere ca un kakat perfect de caine perfect ar fi acela care nu murdareste , nu miroase uryt shi nu provoaca alunecari plimbaretzilor pashnici .
 
Processor said:
Catch said:
din observatsiile mele pur subiective:

la noi numa femei perfecte - ca la modul cum arata barbatsii noshtri....hai sa fim sinceri, nu prea ai la ce te uita, ynsa cyte aere shi cyta yncredere yn nezamenimosti emana, nu gaseshti nikaieri mai mult.


THE BEST IVE HEARD IN A LONG TIME 8)
 
Mda , singura lui sperantza ar fi sa fie facut de o catzea shi sa se innobileze astfel , respectand intucmai teorile feministe emise pe-aici . :D
 
Back
Top