Femeia Perfecta

dar ar mai fi ceva, kaka de ciine perfect poate nu o fii mirosind urit narilor femeii si barbatului perfecti, dar pentru noi, muritori de rind, cred ca trebuie sa puta tare urit
 
Ingula said:
la noi numa femei perfecte - ca la modul cum arata barbatsii noshtri....hai sa fim sinceri, nu prea ai la ce te uita, ynsa cyte aere shi cyta yncredere yn nezamenimosti emana, nu gaseshti nikaieri mai mult.


THE BEST IVE HEARD IN A LONG TIME 8)

iata na .. nu ne ramine decit sa facem cunostinta cu nemtoace si frantuzoaice caci se pare ca ele nu socot ca sunt prea perfecte pentru moldoveni :lol: :lol: :lol: :lol: .. ca -ci la fetele din MD .. s-a inchis accesul :crazy: :wink: dupa cite inteleg eu din atmosfera ce domina in gindurile fetelor of MD 8)

oricum felicitari cu ocazia 8 marte :wink:
 
Processor, merci mult de felicitare ta "sincera" si "deosebita" :D
Si daca nu-ti plac moldovencile :( , atunci ce mai astepti, rupe-o din gara in cautarea unei nemtoaice sau a unei frantuzoaice "perfecte" :nana:
 
lupusor, nu il supara pe processor ca el ii "drug" cu mine :D
Processor, mama, eu nu cred ca as fi fost de acord cu ce e scris mai sus paina in ianuarie cand am fost in moldova( dupa un timp lung) si am zis merci ca nu trebuie sa imi gasesc sot in moldova:)
although putine, dar faine exemplare sunt si acolo :D
 
Ingula said:
lupusor, nu il supara pe processor ca el ii "drug" cu mine :D
:zimbim: :wink:
Ingula said:
Processor, mama, eu nu cred ca as fi fost de acord cu ce e scris mai sus paina in ianuarie cand am fost in moldova( dupa un timp lung) si am zis merci ca nu trebuie sa imi gasesc sot in moldova:)
although putine, dar faine exemplare sunt si acolo :D

clar atunci ..
eu cred ca voi merge la inceputul lui iunie in RO & MD ..si deja poate vom discuta cu vre-o ocaze impresiile mele :crazy: :) proaspete ... :) :)
inru-un fel oarecare aveti dreptate caci .. Moldova nu este ea chiar atit de mare si alegerea e sa zicem relativ redusa .. in plus nici un popor care s-a inchis in sine insusi nu a evoluat foarte departe .. precum si alta extremitate ..sunt cei care s-au dizolvat in lumea toata la fel au disparut .. cu exceptie (evreii :wink: .. ei sunt bravo :) :) )

asa ca nu aveti impresia ca eu acuz pe cineva dac si-a gasit persoana potrivita undeva peste hotare .. e fine ca a gasit-o in sfirsit .. !!! asta e principalul .. dar o alta extremitate cum ar fi .. neglijarea a totul cei moldovenesc si .. orice provine form MD is the worst .. except me the one and only .. hmm I don't think that's the right solution ..

desgur totul cei scris e doar opinia mea .. :wink:

to_ Lupusor .. eu sunt drug cu Ingula bitte fii mai crutatoare cu mine :)
 
lupusor said:
Processor, merci mult de felicitare ta "sincera" si "deosebita" :D Si daca nu-ti plac moldovencile :( , atunci ce mai astepti, rupe-o din gara in cautarea unei nemtoaice sau a unei frantuzoaice "perfecte" :nana:

eu m-am straduit .. caci oricum asta a fost unica felicitare in Topicul FEMEILOR Perfecte unde chiar er pacat sa nu fiti felicitate
 
lizofoafa said:
Processor... doar nu crezi ca vorbeam serios? Eu puneam doar paie pe foc... e un adevarat deliciu sa te vad... protestand. Esti un DULCE! :sarut:

vielen vielen dank :)
:rusinat: .. eu la fel comunic doar din buna dispozitie si cu scop distractiv .. so .. nici o ofensa nimanui nu am ca scop sa-i fac ..
citeodata mai am atragerea asta sa mai scriu in romana si sa mai discut cu cineva originari din MD :) ..
in majoritate sunteti funy si voi .. :wink:
 
Han Solo said:
Processor said:
..sunt cei care s-au dizolvat in lumea toata la fel au disparut .. cu exceptie (evreii :wink: .. ei sunt bravo :) :) )
ei sint natzisti.
nu pot sa te contrazic in privinta tututor evreilor . in special nu stiu ce experienta ai avut tu ..
dar pe cei ce i-am cunoscut ori i-i cunosc in prezent sunt persoane destul de inetersante .. si am primit si ajutorul de care aveam ..
de la ei, cind am avut necesitate .. fara ca sa-i rog foarte mult .. pentru asta tot respectul ..

in comparatie cu citeva cazuri de experienta nu prea fine in comunicare cu Moldoveni peste hotare ..
si nu era vorba de ceva care sa fi cerut atit de multe eforturi de la ei .. adica practic nici un efort . :crazy:

si apoi tu ai auzit cred de asa o expresie nu poti sa judeci un popor dupa o persoana .. :wink:

deaceia eu intotdeauna incerc sa preintimpin persoanele care sunt buni cunosciti ai mei ca nu toti .. moldovenii sunt atit de buni cum si-or fi inchipuit ei .. si mai bine sa nu aiba deziluzii tyrzii ..
 
Aici se vorbeshte despre femeea perfecta? Ok, atunci putetzi vorbi despre mine:)
Da nu va abatetzi tare de la tema......cum fac unii:)
 
LSD-25 , cum sa vorbesc despre tine daca nu te cunosc :D :wink: tre sa ai careva calitati ca sa fii perfecta... si buna de pusa in loc de icoane :wink:
 
nu pot sa te contrazic in privinta tututor evreilor
sionistii sint nazisti.
statul Israel e un stat fascist.
nimiceste arabii din teritoriile palestiniene ocupate si creaza acolo ghetouri pentru arabi.
"Jews believe that since the land of Israel ("Eretz Israel") was given to the ancient Israelites by God, the right of the Jews to that land is permanent and inalienable."
Mai in scurt ei n-o sa se opreasca pina n-o sa colonizeze complet chiar si teritoriile palestiniene Gaza si Cis-Iordania care le au sub ocupatie. In cele din urma arabii din teritoriile autonome palestiniene vor fi nimiciti complet sau alungati definitiv in Egipt si Iordania. Ei se considera "poporul ales" iar Palestina e "pamintul promis". Asta e mai presus orice pentru ei. Mai in scurt din 1948 de cind au ocupat palestina si pina acum e grav de tot. Daca o sa continuie aberatiile astea or sa fie nimiciti si ultimii arabi din palestina.
 
Shi ce calitati trebuie sa am eu Joker ca sa ma pui in loc de icoana ta?:)
Poate am asha calitatzi dar tu daca nu ma cunoshti, dupa cum ai mentzionat, inca tzii icoana:) iaca daca m-ai cunoashte:)) te-ai face ateist...-:)
 
Joker....are calitatzi bune 8) shi eu cred ca va fi o femee perfecta...de fapt ea e perfecta shi acuma :crazy: .... Dar in loc de icoane mai bine sa pui nishte postere cu :prostut: hehehe :lol:
 
Da tu nu eshti obiectiv asha ca noi pe tine nu te credem....oricum mersi p/u incredere....tare n-ash vrea sa te dezamageshti:)
 
Cum sa ma dezamageshti daca mai sus ai scris : Aici se vorbeshte despre femeea perfecta? Ok, atunci putetzi vorbi despre mine:) Shi mai spui ca eu n-us obiectiv....Ehh so dus perfectul din tine pe pula ....
 
Back
Top