Fetele si contraceptivele...

Mda... cred ca Melania a mai uitat ceva: faptul ca se afla pe forumul romantica si n-ar trebui sa se exprime atat de "direct"... :wink: :roll:
 
Ok MEL, spermatozoizii mor, dar cum ramine cu ITS? ele mor deasemenea?
daca da meritzi premiul nobil p/u asta :lol:
 
Ideea cu baia ferbinte inainte de...sperie rau de tot shi nu cred in eficientz ei.....Iaca daca ar fi o baie fierbinte in loc de... cred ca e destul de eficient:)))))) mai ramin citeva aspecte de discutat doar:) cum ar fi placerea....de la apa fierbinte:)
 
placerea de la apa fierbinte.....

....intri in dus....si lasi getu de apa mai jos de buricel.... simti cum apa placut te apasa.....te mangaie....totu se prelinge....

..ati incercat?

...merita!
 
Melania said:
placerea de la apa fierbinte.....

....intri in dus....si lasi getu de apa mai jos de buricel.... simti cum apa placut te apasa.....te mangaie....totu se prelinge....

..ati incercat?

...merita!

Da ce are asta cu contraceptivele ???? :wtf:
 
eh,melania,melania,asta are ce are cu masturbare.... :wink: ,sau daca te temi de graviditate si nu vrei sa ei contraceptive....o faci in baie cu apa ferbinte :wink:
 
_victor_ said:
Melania said:
placerea de la apa fierbinte.....

....intri in dus....si lasi getu de apa mai jos de buricel.... simti cum apa placut te apasa.....te mangaie....totu se prelinge....

..ati incercat?

...merita!

Da ce are asta cu contraceptivele ???? :wtf:

Pai , in mod sigur impiedica sa se inmultzeasca macar parazitzii corporali daca nu altceva . :hehei:
 
Aha , si io o stiu , potzi sa itzi tai venele in apa fierbinte si nu te doare daca vrei sa te sinucizi ca o ai . :hehei:

Ca de leac chiar nu e buna pentru asa ceva oricyt de fierbinte ar fi . :D
 
Concluzie : folositi dumnezeii mamii voastre prezervative si nu umpleti lumea cu progenituri :zzz:
 
Hmmmm , ...... eu in skimb am serioase obiectzii la chestia cu progeniturile . :D

Totdeauna mi-am zis ca sunt suficient de orgolios sa cred ca as face un serviciu urias umanitatzii daca as umple-o cu odrasle de-ale mele ce mi-ar mosteni fie si numai in parte imensele calitatzi . :hehei:
 
Codrine, imi pare bine sa aud ca iti dai seama cam ce dezastru s-ar intimpla daca ai umple tu lumea cu odrasle,lupusori mai mici de ai tai :D :p
 
Stiu ca n-am fost destul de clar, insa sper Codrine ca ma intelegi, tema a fost despre contraceptive si ziceam ca daca nu vor riscuri galagioase, atunci sa foloseasca dumnezeii mamii lor prezervative . Da daca vor copii pai sa-i faca planificat , ca sa implineasca cincinalu' :lol:
 
Krown,
planificat nu este pentru Kodrin,
motoul lui este - cu cit mai mult cu atit mai bine: lupushori, maimutzele si alte animalutze!
 
Mda , ne tot imputzinam pana o sa disparem cu totzii ....


Si numai din cauza lui Tequila !!!!! :D Yo de cand ma tat stradui sa o las gravida da' ea nu vre si nu vre decat cu prezervativ . :crazy: :D
 
Da tu las-o in paza domnului pe tequila si atrage atentia asupra cuiva din specia ta :) lupushor care si-a ales si un nume potrivit numa ca sa-ti fie pe plac da tu, orbule :D

Bafta tuturor si Flirt placut , Hristos A inviat si de aici a plecat.. :crazy:
 
Back
Top