Fetele si contraceptivele...

Kodrin,
Yo de cand ma tat stradui sa o las gravida da' ea nu vre si nu vre decat cu prezervativ
banku cu sefu si secretara:
Secretara: - hai odata!
Sefu: - pai deja!
Secretara: - Ooo, cei de mare!!! :ciupos:
 
Vezi , iaka de ce zic astia ca nu sunt bun de sef : nu pentru ca sunt prea tinerel inca ci ca o am prea mare . :hehei:


Ah , NaE , eram orb si tu mi-ai deschis okii !!! Vreu sa iti fiu apostol ! :hail:


Lupusor chiar tu esti fetita ? Ia sa vad o labutza ca sa fiu sigur . :D
 
Hmm ... eu de la inceput credeam ca lupushor nu-i nimeni altcineva de cit o cealalta latura a personalitatii lui DOCRIN, :lol: insa dupa asta:

Baietilor! Voua ce fel de lenjerie femeiasca, va place mai mult?
Sau cum imaginati voi ca ar trebui sa arate o lenjerie perfect-sexi?

mam pus pe ginduri... :lol:
 
Codrine sunt fetita :D si inca ma cunosti destul de bine de "lataifas" , nickul e altul doar :D
Ehhhhhh! Cite razboaie am dus eu cu tine, scumpule lup :p
 
NaE, nick-ul meu nu are nici o legetura cu "codrin" :D
Insa vreau sa-ti spun ca m-am bucurat si eu nespus de mult vazindu-mi specia si pe aici :D
 
Shi ce are specia cu contraceptivila?
sau poate ...... nu shtiu ce potzi dar cum e ..... in orice caz - revenim la tema:

Ce contraceptiv PREFERATZI?xsau UR^TZI ? AAAA????
 
ok, sa-mi spun si eu parerea in privinta contraceptivelor :D
Cineva mai sus a spus ca in urma lor femeile risca sa se ingrase.
Dupa consultatiile medicului meu, nu e adevarat. Contraceptivele moderne au o cantitate mai mica de hormoni, ceea ce nu e riscant pentru greutatea corporala. La unele femei intr-adevar in timpul folosirii contraceptivelor, greutatea oscileaza cu 1 sau 2 kg, insa acest surplus nu e nici un fel de grasime, ci e doar apa din organismul femeii.
Printre altele sunt foarte multe modalitati contraceptive care au si avantaje si dezavantaje.

PS:un lucru ma amuza cu cit interes discuta baietii la tema aceasta :D
 
ce facem cind unor fete nu le sunt recomandate contraceptivele si nu doresc sa foloseasca prezervativul?
 
La ce fete nu le sunt recomandate contraceptivele, joker?
Dupa cite stiu e interzis numai in cazuri de tromboembolie, hipertensiune, boli ale ficatului sau in cazuri cind exista suspectii de tumoare.
In rest orice fata, femeie poate sa le foloseasca.

PS: Fapt ca nu stiu cu ce fel de fete ai tu treaba, ca nici przervativ nu vor sa foloseasca... :p Poate ele vor copilasi de la tine :D ... :p
 
martie said:
pentru Joker....incercati sexul oral...
Contraceptivele scad apetitul sexual....

mai scad pofta de mincare , mai scad din 5 - 3 (=2) .... poveshti sunt multe shi uite inca una : p/u sex oral shi anal tot exista contraceptive .... va urma ... :zzz:
 
lupusor, ele poate ca si vor, dar eu nu ii vreau si mai ales de la dinsele... sa fi fost cu altcineva.... :wink:
 
Vezi , iaka de ce zic astia ca nu sunt bun de sef : nu pentru ca sunt prea tinerel inca ci ca o am prea mare .
Cine o spus Kodrin?! :wink:

Contraceptivele scad apetitul sexual....
serios?! :wink: atunci trebuie sa le folosesc numaidecit :demon:
p/u sex oral shi anal tot exista contraceptive
- Grossu, pai asta-i poveste sau realitate?!
 
mda ... Contraceptia ar trebui sa insemne ceva de tipul: 'contra conceptiei". Nu prea vad ce s-ar putea concepe pe cale anala sau orala :eek:
 
Back
Top