FORMULA 1: CINE OARE CASTIGA TITLUL ANUL ACESTA,LA PILOTI SI

J

jawa350

Guest
Eu cred ca ferrari va lua ambele titluri cu toate ca-i va fi cam greu.Voi ce parere aveti?
 
Eu sunt de parere cu tine. Mai este mult pana la sfarsit, nimic nu este sigur, dar cred ca M. Schumacher si Ferrari vor castiga si trebuie sa fie asa!
 
din partea noastra, va multzumim draga ciofu shy negru foarte mult pentru sustzinere. fara de voi, noi n-am reushi niciodata. shy sa nu-l credetzi pe leppard shy pe altzyi, eu nu-s rau de loc! sub rautatea aparenta ymi ascund o bunatate rara de pyine calda shy mama buna! cine acolo o vrut autografe?! eu-s gata sa vi le dau shy sa va invit la gonka mea urmatoare yn care am sa-i arat eu shi lui Coulthard shi nerushinatului Montoya care ni-o yncurcat data trecuta!
al vostru pe vecii vecilor
M. Schumacher.
 
Noroc M. Schumacher!
Imi pare bine ca ai ajuns la noi aici pe forum! Asta-i incredibil.
Da eu si negru te sustinem in continuare si tinem pumnii pentru tine. Rupe-i pe tati!
La vara te invitam in Moldova! Ce zici? Ar fi o onoare pentru noi.
 
:hahaha: Bai mos Mischu... Chiar ma crezi pe mine dusman? Io care atitia ani ti-am facut publicitate in mica republica din est... Eu, care spuneam "WOW" cind ii intreceai pe Villeneuve si Hakinnen? Eu care ma trezeam pe la 5.00 sa vad pe cine mai ridiculizezi in Australia? Eu care... Eh...
Da cam cred ca ti-a trecut timpu'... Mai lasa-i si pe altii... Chiar iti trebu' tie sa bati recordu' ala de 5 titluri la piloti si apoi sa ne parasesti asa? Lasa nene chestiile astea, ca le tai aripile celor tineri :smile: Hai te rog io :trup:
 
Ghietu' Schumaher cu shele vreo 60 di kile pe care le are cred ca intra in coma alcoolica dupa un paharel la Cricova. Veniti, veniti, poate scapam de voi pina la Monte Carlo... :hahaha:
 
Nu ci, dupa cate am inteles eu vii in Moldova. Gata m-ai scurt asa in iulie, pe 15.07 e GP din GB, si undeva pe 18.07 te invit la mine in Chisinau.
 
ah si inca ceva, pe unde o sa te duc, e surpriza. Tat o sa sie frumos si ciupos.
Jo, Michael, ciofu schafft das ohne Probleme.
 
Michael das ist fr mich sehr angenehm dir eingeladen zu haben! Danke das du hast das akzeptiert! Super wird das sein.

P.S. Sorry pentru acei care nu vorbesc germana, dar era Schumacher aici si am vrut si eu sa concretizez unele chestii.
 
Back
Top