FORMULA 1: CINE OARE CASTIGA TITLUL ANUL ACESTA,LA PILOTI SI

Ei Michael, eu am vrut sa-ti arat tara mea, intelegi tu?
Da cand vii in Salzburg, suna-ma, frati-to are numarul meu.
 
echipa ferrari, fii bun si schimba-ti emailul cu cel adevarat ca altfel iti sterg ambele conturi. informatia falsa nu se accepta pe acest forum, regulament pe care l-ai acceptat dumitale.
 
noi ne-am corectat shy ni-am facut vremenno un alt e-mail. pur shi simplu servaku nostru yi yn down (adica http://www.ferrari.it nu lucreaza) shy de aia nu lucreaza shy poshta, da asha era cea mai adevarata poshta din lume! sorry, patzani, n-o sa se mai repete! jios cu echipa McLarren!!!
ai voshtri,
sisadminu shy webmasteru de la echipa Ferrari
 
iaka Leppard tu te contrazyshi singur pe tine! yn tema "Ferrari yn rypa" strigai peace and love! jioaca ori un rol ori altu ca zapasheshti spectatorii.
P.S. za fa$ista otvetishi!!!
 
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Pe 2001-05-22 04:29, negru a scris:
nika kulitura in voi
[/quote]
di undi, negru!!! kulitura yn F1 yi iarosti shy razbunare cryncena pe trasa!
 
negru, shi detalii palpitante! cynd am sa ma uit duminica la F1 am sa ma gyndesc la asta. da tu cynd ai orgasm, ai sheva convulsii (sau poate stryji sexi) or ba?!
 
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Pe 2001-05-22 04:29, negru a scris:
nika kulitura in voi
[/quote]
"cia by corova myceala"... traduc pt miscarea de eliberare nationala... Ia ti uita vaca cui raje!
 
Uai, voi v-ati abatut cu totul de la tema! Va rog frumos, haideti sa revenim la tema.
Multumesc pentru atentie.
 
Back
Top