FORMULA 1: CINE OARE CASTIGA TITLUL ANUL ACESTA,LA PILOTI SI

Ciofu-le, frate draga. Cu tot respectu', campionatu' ista ii o mare aberatzie. Ce sa fac io daca ma plictisesc. M-am saturat ferrari sa ia titlu' la constructori. SIGUR il ia si anu' ista. La pilotzi... Oare nu-i clar? David ori Mischa. Al doilea are avantaj fiindca il mai impinge si Rubihnio din spate. Gata! Ii clar...
 
moi ghibkii, da-ni voie sa nu fiu de acord cu tine! yn F1 nishiodata nu potzi sa shtii siguro shini cashtiga.

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Alteia pe 2001-05-28 08:17 ]</font>
 
Pufuletz, sorry daca ytzi aduc noutatzi proaste, dar... McLaren se afla yn acest sezon yn sectia reanimare... BMW yi la reabilitare... Restu ys ca o mare "semia debilov". Doar ferrari yi in forma. Totul merge la ei ca... pe o suprafatza lipkaia si ushor de penetrat... Nu vad cum ar scapa placerea de a cystiga inca un campionat. Toti si-au prelungit contractele... si synt ca o familie, in care toti lucreaza pt "karmiletz" mischa...
 
nishi nu shtiu shi sa-tzi spun! dupa cuvintele tale vreu sa ma duc sa ma ynnec. pentru shi te mai uitzi tu toata alergatura asta?!
 
Vrei sincer? Da sincer! Sezonu' ista... cred ca astept clipele yn care cineva yl va depasi pe Schumacher... Da asa ca el sa se enerveze... Uite symbata s-a yntymplat, cynd preaiubitul tau i-a sters nasu'... De cursele anterioare nu mai zic, ca a fost super... Da yn genere... ymi place speedu'... Speed, give me what I need... Yn F1 nu e important clasamentu... Ca yn orice sport, fanii asteapta frumusetze... Restu... yi navar pt un grupuletz de oameni, pt care scopul e profitul.
 
eu ma uit F1 pentru ca shtiu ca cempion a sa shie Coulthard (cu toata stima shi respectu fatza de echipa Ferrari) shi ca dupa asta sa ma hlizasc di voi pi forum!
 
OK, cel putin aici alteiusca avem ceva in comun, ne putem hlizi impreuna, mai ales ca Coulthard e britanic :smile:
 
:pirat: Nigger, ty shto? Ai avut o zi proasta? Nu te mai controlezi? Shii atent ca yn asha ritm potzi sa ajungi la ejaculare precoce sau chiar mai rau... si crede-ma nishi drugu' tau papa rimskii nu te mai ajiuta.
 
sho s tebea, daca ai sheva probleme personale apu rezolvale cu mamica acasa shi nu fa tyrk...jyvotnie tu shi eshti
 
:hahaha: iati la dynsu ce curajos... ciofuletz, eu nu transform subiectu' yn cymp de lupta... si daca te-am facut sa crezi asa cele mai sincere scuze...
E aici un curajos care yn ultimele 48 de ore de doua ori m-a facut sa gyndesc pe tema mediocritatii umane... El synguri yi shi moderator, dar foloseste cuvinte specifice "maidanezilor" strazii... Da eu nu ma supar, ca nu merita efortul...
catrun.gif
 
Back
Top