Fragrances sau parfumuri

Intre timp am citit ca sunt doi parfumeri in SUA care fac arome la comanda. Astfel au parfumuri cu arome de paine prajita, lapte, gunoi si, cel mai super, de trupuri in descompunere. Mai in scurt, ultima aroma a fost comandata de un tip care lucrase toata viatsa la morga si dupa ce-o iesit la pensie nu putea trai fara mirosurile atat de dragi sufletului.
 
consider ca cel mai cautat parfum din ultimele luni este emporio armani.
topul preferintelor ar fi:
1.emporio armani
2.kenzo -l'eau par Kenzo
3.5th Avenue
4.CK one
5.Hugo Boss
6.Bulgari extreme
 
da ha

mai atat va bateti in prostii de parfumuri: uite mie nu-mi place nici un parfum dar sunt nevoit sa ma dau cu ceva si acela e clasicul mennen!da si nu mai vorbti de lucruri atat de scumpe, cu bani de parfumurile astea de milioane, v-ati putea face o bogatie in cer unde este numai parfum dar natural!
 
Nu stiu de ce alex esti asa impotriva parfumurilor, accept ca la unii oameni poate sa nu le placa anumite parfumuri, insa chiar sa critici totul? Personal, nu cred ca este nimic mai sexy pentru un baiat decat sa poarte putin gio :wink:
 
sunt

sunt de acord dar sa stii ca parfumul meu natural de barbat este extraordinar, fetele se innebunesc dupa mine!deci ce-mi mai trebuie!
 
f.bine

foarte bine omule esti normal!nu vrei sa eptezi si sa iesi in evidenta cu orice pret!este laudabil!felicitari sincere!"Hristos cu adevarat a inviat!"
 
ingula

am spus mai-sus ce folosesc in mod frecvent, dar tu te poti lipsi vreo data de parfumuri?in ce situatii ai uita de ele?
 
Evident ca ma lipsesc, nu ma duc sa joc tennis purtand Cool Water... dar totusi prefer sa port parfum in fiecare zi, nemaivorbind de seara.
 
nici

nici eu nu ma prea lipsesc de al meu, dar parfumul pe care il eman este asa de excitant incat incat eu cred ca deja esti atatata, ce sa mai il simti nu?ai vrea sa ma mirosi si apoi sa ma devorezi!asa se intampla cu fiecare fata pe care o cunosc, dar eu le refuz de obicei, caci imi place sa le cunosc in adancul lor! vezi ceva rau in asta? :D :lol:
 
ingula

uneori cred ca daca un om miroase placut este si bun dar ma insel!nu asta ma face sa cred ca este bun, dar uite ca exista si fete care miros f.nasol!ce sa fac cu ele daca nici macar nu ma pot apropia de ele? si stii care este culmea? ca sunt atat de sexoase, dar nici una ca tine, recunosc! :D :) :lol:
 
ingula

ingula, dar dragostea este un dar pur de la Dumnezeu!cum ar putea cineva sa fie deranjat de un flirt nevinovat si pueril? :D
 
Back
Top