http://www.planetamoldova.org/

well, pe adresa aia de mai sus sunt toate mp3-urile lor care erau pe web-site inainte de a "muri"... feel free to download them
 
He he :) E rau ca nu sa realizat in magazinele din Moldova pe casete audio sau cd-uri ..
Da eo eaka in clasa nici nu aveam cu cine sa vorbesc despre Planeta Moldova si despre "ponturile" lor .. Si am luat si am dat la fiecare sa-si copie, sa asculte .. Acum ei stiu cintecele pederost ;)
 
mi-a placut video clipul...prima data mi sa parut ca sunt cu personaje adevarate...
De ce e down din cauza traficului imens! Se vede ca multi copie de pe site shi de multe ori fiecare site isi are treficul sau pe luna...o solutie ar fi sa mai plateasca pentru un trtefic mai mare...altu e sa asteptam pina la sfirshitul lunii pentru a se debloca :cry:
 
mlin... eu am inceput sa fac download la videoclip (varianta HI) si am ajuns pe la jumatate (in programul meu getright) ... si iaca vreau sa fac download pina la capat si nu pot ca-i down saitu :cry:
 
mam, za1bit de bishizm de pe strazi din piatsa.....nu ca sa-l mai caut si pe net.... :x :-x
 
da nu-i prin piata "planetamoldova"
sa asculti prostiile acestea inseamna sa-ti faci o impresie despre byshizm la general (mai ales byshizmul si tyrfizmul moldovenesc) si pe urma o sa te poti pazi in viata reala de toti byshii si tyrfele, o sa eviti astfel problemele :)
 
Am copiata versiunea videoclipului la 17 metri, in privinta sa apara asa ceva pe piata...nu cred...cit sau mai ris de politisti?! :lol:
 
eu vreau sa atrag atentie ca de la o vreme eu nu mai fac hohme cu multe maturi...
insasi prikolu consta in aceia ca ei fac misto de toti moldovenii :lol:

cine nu a ascultat..va dau un sfat.....ascultati LEGAMANT !!!
 
eu chiar azi am ascultat Legamant II shi ma tavaleam pe podea de ras...
cand te gandesti ca politicienii nostri chiar spun toate aceste prostii cuvant in cuvint... mdeaaa
 
Mie mi-a plcut cel mai mult(shi-mi place )fata shi camazu' :lol: e super
ASHE, BLEA, ZAEBISI! SHEZI GHINISHOR CA TE INFOI! :lol:
Baietii au talent...
 
Back
Top