http://www.planetamoldova.org/

Cica s-a schimbat adresa site-ului:

http://www.planetamoldova.net/

Acuma posibil sa nu mai aiba intreruperi la sfarsit de luna.

La KissFM deja se difuzeaza "Alimentara" si "Invidia" si s-a dat pe post introducerea: "Anul 3000. Bezpredelu, marazmu shi gruzu....." :hehei:
 
sa nu fie ca shi cazul cu fostul radio D'or , cind pe atunic abia se difuzau asha materiale...
 
radio d'or a fost ceva aparte...
cel putzin graieshte moldoveneshte a fost proiectul lor, aici - nu shtiu unde o sa se ajunga....
 
Da pe cei de la Planeta nu i-a intrebat nimeni daca se poate sau nu sa se puna pe post cantecele lor. Nu am auzit ceva referitor la drepturile de autor.
Oricum, popularizarea site-ului de catre Kiss FM e de bine.
 
Da Vrajitoarea1&Vrajitoarea2 is geniale! :) De fiecare data cind le ascult ma tirshesc de ris :D
Cum acolo a 2-a parte se incepe.. Tipa "Arabababa.. Chemam duhu :) DUhu" :D Pisetz..

Lor daca le-ar da voie sa comercializeze productia.. Ar face multa ridiche ;)
 
Asta-i nu-i de la planeta moldova.. Insa nu cred ca tre de facut o tema noua..

th_Resan-4.jpg


MC Resan 1,73MB oglinda .. Asta-i un fel de remix.. Un suris cred ca va stirni :)

..sursa..
 
am copiat, inca nu am ascultat..

dar 'reclama' asta chiar m-a dat la pamint! stie cineva de unde pot sa copii chiar clipul original?
 
gr8dude.....pt ce tie clipu original?...mai bine fa cumva si inscriete la vreun control sau la niste investigatii ceva... la doctoru respectiv....

poate mujiku v nature lekuieste cu Resan toate bolile?
 
Informaţii primejdioase

Accesul dumneavoastră n acest forum este blocat
Vă rugăm să contactaţi webmaster-ul sau administratorul pentru mai multe informaţii
 
****eti... samana cu ban... ian ieshi pe sfiazi!

da unde eshti? poate ipul tau o kikat pod razdaciu.... ca banuri pe forum avem...
 
asa-i? ce animala mi-a facut asta? :lol: eu j sunt om linistit pe acolo :D
i-am scris lu' Sam, da' el acum are sarbatori :) nu da de stire.

hai ca-s la receptor
 
Back
Top