Inregistrare domeniii for free ?

van`ka, da tu kiar asha de tare te plictisesti in Buc..? Oribil. kstati, ia davai pe prv numaru de mobil din Buc.


-Andrei.
 
si vashe ...despre domenuri na sharu ...
miine cred ca a sa vin cu nishte info suplimentar ... tipa ini fack homework`u...

...ooo... britney spears la mtv....
 
ap iaca este info :smile:) ...tre s-o pun ...da ni-o venit girlfirnd`u ...si sami ponimaete n`am acces la comp :grin::D:D ...duminica graim mai detaliat despre domenuri ....si in special cum de inregistrat na sharu com.ru, org.ru ...etc...
 
bai baietzi, eu am impresia ca voi degraba o sa vretsi top-level domain nasharu :smile:

sheva de genul .iulik :grin:
 
Pot oferi gratuit subdomeniu format numepersoana.bitconnection.net pentru cei ce se afla in Moldova sau Romania.

Conditii suplimentare:

1. numai persoane particulare
2. continut site fara xxx sau variatii
3. subdomeniul valabil atat timp cat exista domeniul.

deocamdata numai DNS.

Fara frame-uri si tot felul de smecherii ...

contact: postpin@yahoo.com
 
Aha, il inregistrezi, si daca il rascrutesti, peste vre-un an i-ti vine o scrisoare tipa "D-le XXX, domenu ista se vinde amu, daca nu vreti sa va perdeti visitatorii inregistrati-l la noi cu 200$", poate ca nu fix asha, da tipa asha sheva...
 
Da de fapt eu cred ca chestia asta se poate de prevazut prin citirea mai atenta a agreementului care deobicei lumea nici nu il citeste si automat zice I agree.. da cu ce suntetsi voi de-acord dragi iuzeri. kstati, asta ar putea fi o tema interesanta care merita discutata aparte asa ca saritsi pe cealalta tema care imediat o deschid.
 
i`m back :> ...got somphin` for ya :wink:

citez: " Register Today and Get Free Domain Name (.com .net .org) With Free Web hosting for one Year with NO BANNER ADS...

Totally FREE!! No Money is needed.
FREE YourName.com .net .org
Free Webhosting with No advertisement on your Website.
Personalised Control Panel to manage your Website.
World Class facilities at our Data Center.
24 hours Live Customer Support. "

..so ...bratva :smile:
 
Back
Top