jale mare-n tara!!!.....

pai joker...cand faci asa ceva , de fapt nu vrei sa rezolvi problemele ci sa scapi de ele....
si iaca arina a zis drept, e cam extremal...dar nimic rau in asta nu-i...


p.s. arina pune icq-ul...ca nii dor de tine :wink:
 
Joker imi place rolu tau de "cel ce aprinde paiele" (in cazu dat paiele este Zop) :D lolsss

Way...NaE....tare'n coaie...shi kiar n-ai ce face altceva decat sa urmaresti ce scrie lel...

He-he....am ba zop, de examplu sa te infurii pe tine.... :tu_mori:
 
NaE da eu chiar nu ma infurii :hahaha: asa ca mai incearca...

apropo de faza cu ardere...va zic ca stiu un caz real... o tipa il insela pe "el" ... afland asta i-a turnat benzina si i-a dat foc... numai ca eu as merge si mai departe... ni-as invita si drujii la shashlyciok
 
NaE said:
Joker imi place rolu tau de "cel ce aprinde paiele" (in cazu dat paiele este Zop) :D lolsss

Way...NaE....tare'n coaie...shi kiar n-ai ce face altceva decat sa urmaresti ce scrie lel...

He-he....am ba zop, de examplu sa te infurii pe tine.... :tu_mori:
Nae :lol: ,
de ce esti increzut ca sunt aprinzator de paie????
de-as fi acel aprinzator<
demult as fi un inger zburator.... :ciupos:
 
te-as primi daca as avea unde... iata cand imi iau casa proprie :D - sa stii ca vei fi mereu binevenit in ea ;)
 
Zop, davai da o fuga pe Dacia ca eu cu baietii ies la o bere...

Joker, mi s-a parut si mie ca il intorci pe zop impotriva altora aprinzindu-i paiele inflamabile.. :D :D
 
Nae, mai mult ma starui sa-i sting jaraticul aprins de altii.... si daca o fac - apoi o fac cu gluma fina.... sa nu ramina careva :wink: fara nas si ureche...
 
Back
Top