jale mare-n tara!!!.....

Nae, mai mult ma starui sa-i sting jaraticul aprins de altii.... si daca o fac - apoi o fac cu gluma fina.... sa nu ramina careva fara nas si ureche...

O Joker, sa stii ca faci un lucru bun...si util ptr forum....ca de msj lui zop si cool practic depinde tot forumu....:)))lols :D
 
zopiryon said:
asta era intr-o masura mai mica sau mai mare despre tine :hahaha:
"Nime nu ma iubeste, nime nu ma vre! :cry:"

Zopi, vom vedea cine va rade la urma! Asa ca, give your best shot! :hahaha:
 
"Nime nu ma iubeste, nime nu ma vre! "

Zop: Nici nu stiu ce sa fac s-o calmez, linistesc, incalzesc, si sa-i dovedesc ca e cea mai "iubita" si "vruta" de pe tot forumu ista infinit, lui lel....Sau mai bine sa tak.... :hahaha:

Ian dzi sheva despre coaie.....ia..ia... parca te vad dami..... :o :o
 
da' tu stii ca chiar buna treaba ai face acolo.
e la salonul "Wella". eu nu am platit pentru vopsitura, e facuta gratis, de mesteri super, cu vopsea de calitate buna (ceea ce mi-au facut costa cica ~100$) , treaba e ca mi-au colorat parul nu asa cum mi-au zis...
dar ei au tare mari "borti" in ceea ce fac.
 
Sincere CONDOLEANTE din partea familiei si intregului neam a lui NAE...Paru-le!!! Noi te vom tine minte si pomeni....
(Cineva are vre-o batista..?)
 
NaE said:
Sincere CONDOLEANTE din partea familiei si intregului neam a lui NAE...Paru-le!!! Noi te vom tine minte si pomeni....
(Cineva are vre-o batista..?)


Bai nu fa misto de necazul fetei...se pare ca tine mult la podoaba ei capilara... :wink:
 
.....NaE.....cu tot respectu meu initial pt tine.....da ce ti se ntimpla? ca tu aduni oamnei linga tine si nu faci decat bespredel pe acilea?
 
NaE si Pespredelu.
Au FOST. SINT. Si vor FI. Doua lucruri ce niciodata nu se vor intilni in acelasi lok... :D

P.S. Mel, da ce nu tre de spus la nimi despre Moldova.net..? :)
 
Back
Top