kat de important secsul in viatza noastra ?

dupa o analiza mai ampla a compozitiei chimice a singelui meu, dar si dupa o ascultare mai atenta a instinctelor primitive si impulsurilor hormonale.. provenite din adincu suprarenalelor ...

am constatat prevaleaza doua faze:

1.Sex sucks! (beaaahhkyy)

2.Sex rulez! (yaaammyyy)

din fericire (sau pacate) prima e mai deasa...
 
khrrm khrrm.... mdea si uitasem de tema asta mostenita de la daci ... :D

N'as vrea sa ma dau in detalii.. caci sint prea putin anonim ca so fac, insa prin "sucks" ma refeream la toate situatiile cind sexu nui sex.... in plina notiune... datorita a diferitor factori... ... any questions?
 
chiar suprasaturare ... :)
in rezultatul unui supraperedoz .. dupa care a urmat un suprasushneac .. in 2 sensuri .. :lol:
 
flo said:
eu te-am rugat sa nu umbli cu cioara vopsita :D

f*ck , flo stii ca de bine ce iam spus sa nucumva sa se vopseasca... sa imbatat ca o cirpa si a adormit cu capu in trusa de machiaj. Iar a doua zi mi sa aratat vopsita :lol:
 
NaE said:
Ati avut vo data senzatia de saturare de sex? :)

Inca nu, cu toate ca uneori o fac si de 3 ori pe zi. :D
Incercati si voi dupa o mincare cu mult patrunjel si marar, sau miez de nuca cu miere, smintina cu bere, si lista ar putea fi continuata... :ciupos:
 
mama ei de cioara, nu poti avea incredere in ele nici sa treaca strada.
poate trebuia sa te porti si tu ca un cioroi nu ca un fazan :lol:
trebuia sa pui gheara pe ea si sa o lovesti cu ciocu pina nu mai zice nici miauuu
 
flo said:
mama ei de cioara, nu poti avea incredere in ele nici sa treaca strada.
poate trebuia sa te porti si tu ca un cioroi nu ca un fazan :lol:
trebuia sa pui gheara pe ea si sa o lovesti cu ciocu pina nu mai zice nici miauuu

aha, sau so innec in baltoacele din drum cum am facuto in copilarie cu multe sute de vrabii verisoare dea ei?

vasca, pai in cazurile celea cu mincatu imi pare ca te saturi mai mult de mincare decit de fu'tut. :D
 
iata de unde se trag obsesiile tale sexuale...
vrabiutze innecate in baltoace cu pete de motorina si uleiuri de la tractoare si camazuri.
mi-ar placea sa dea pe forum o tipa de la protectia animalelor si sa se ingrozeasca de genocidul tau in comunitatea vrabiilor de baltoaca :D
 
Nu am citit toate raspunsurile, sper sa nu repet ceva ce s-a mai spus.

FOARTE IMPORTANT...de ce? Pai in primul rand pt. reproducere, al 2-lea pt. distractie...3 relaxare
4 intareste relatiile
5 manipulare
6 din lipsa de ocupatie
7 activitate fizica
8 lauda (explicatie: iti castigi o reputatie daca esti bun, pentru unii!)
9 studiu corpului partenerului si reactiilor lui, din curiozitate adica
10 ....

lista poate continua
 
flo said:
iata de unde se trag obsesiile tale sexuale...
vrabiutze innecate in baltoace cu pete de motorina si uleiuri de la tractoare si camazuri.
mi-ar placea sa dea pe forum o tipa de la protectia animalelor si sa se ingrozeasca de genocidul tau in comunitatea vrabiilor de baltoaca :D

pai asta-i abia inceputu... ... cred ca cade fara cunostintsa cind afla despre iepurii hranitsi cu usturoi..... gainele violate de ginsaci.. si alte pataranii organizate de mine in copilarie ... .. :D:D
 
mi-e imi spui :D
cindva am avut doi iepurasi si pentru ca inca nu erau maturi sexual
nu si-o puneau, spre disperarea mea si a prietenilor.
cum nu aveam timp de pierdut, dupa o examinare sumara, am decis care e iepurele si care iepuroaica (desi era invers) si ne-am pus pe treaba.
dupa citeva reprize de sex fortzat iepurele a murit. nici pina in ziua de azi nu m-am putut decide daca s-a intimplat din cauza sufocarii prin apasare (dupa citeva incercari ne-am saturat si datorita frustrarii cred ca am devenit putin brutali) sau din cauza umilirii la care a fost supus bietul iepuras. peste citeva zile un dihor a omorit si iepuroaica.
 
flo said:
mi-e imi spui :D
cindva am avut doi iepurasi si pentru ca inca nu erau maturi sexual
nu si-o puneau, spre disperarea mea si a prietenilor.
cum nu aveam timp de pierdut, dupa o examinare sumara, am decis care e iepurele si care iepuroaica (desi era invers) si ne-am pus pe treaba.
dupa citeva reprize de sex fortzat iepurele a murit. nici pina in ziua de azi nu m-am putut decide daca s-a intimplat din cauza sufocarii prin apasare (dupa citeva incercari ne-am saturat si datorita frustrarii cred ca am devenit putin brutali) sau din cauza umilirii la care a fost supus bietul iepuras. peste citeva zile un dihor a omorit si iepuroaica.

vezi, daca ne stiam in copilarie poate iti salvam iepurasu prin corectarea greselii fatale "trebuia de hranit iepurele cu o zi mai devreme cu usturoi " :D toti baietii din satu meu stiau asta... caci dupa usturoi iepurilor le sta doua zile scula :D


mde.... asta cred ca e mai tare decit sa legi ginsacii pe spate la gaini cu funie de pisla si sa astepti cind gaina oboseste si se lasa la pamint.. :D

da defapt nustiu daca o fi mai tare decit antrenarea muschilor abdominali la pisici legindule cu miinile de capatu unei sfori si legarea celuilalt capat de creanga unui copac.... :D so vezi doar cum isi trage picioarele in sus exact ca in exercitiu pentru abdominali... :hahaha:
 
nici nu vreau sa-mi inchipui cit ar fi avut de suferit bietele dobitoace daca ne asociam mintile noastre diabolice :evil:
nu stiam faza cu usturoiul, de ce nu functioneaza oare si la oameni...
interesante torturi, dar pentru mine cea mai tare e cea cu inecare vrabiilor in baltoacele din drumul comunal.
 
Back
Top