kat de important secsul in viatza noastra ?

Ei na tebe :sad: ca TEA ne-o parasit....

TEA mai departe vedem noi ce o sa fie, principalu e sa ajungem ... Dar asta nu inseamna ca daca o sa ajungem , chear shi o sa vedem :lol:
 
So fi dus să facă sex... pedin spate n scrnciob...la Valea Morilor cred că..
Băi, mai deunăzi am nţeles n sfrşit c sexu nseamna mult cnd i muuuult!
 
tea asta,
in afara de kiteva timpenii kare le-a spus ka sa yasa in evidentza pare o tipa de treaba, sa mai treci pe la noi tea.
 
Ghine may baietzi, deshi mne cestno trudno sderajatisya. Da daka ma roaga aja Sartoris, ii fak ey pe plak. Ka dupa iar duk la koborire jtaketei altora, a ya atogo ne jelayu.
bobo critiku
 
Tak. Am venit si Eu - ultima oara inainte de despartire pe un termen nedefinit! Eu nu stiu (si nici n-are importanta) cine-i Tea (f/m), dar dupa comentarii - e nash Chelovek! Tea - plecaciunile mele :smile:
 
bobo dragutule

toti ti-au sarit in cap, iar mie imi plac oamenii cu simtul critic dezvoltat
unica conditie care trebuie sa o indeplineasca si deseori esueaza :

sa fie autocritici in aceeasi masura
 
O_V impinjeo pe tea asta pe Viva, kare inka nu jtiu de ce secs este, deji i-am bagat yo mina sub yubka, dar am mina inghetzata bokna ji e nesimtzita (mina). Dar azi a zis ka va fi fata, aja ka.. Ya podpishusi za neyo.
 
dapoy tea, yo tzi-am zis so rogi frumos, da nici aja pupatury honey, pastreaza-le pentru mine.
apstudio, ia fa tu secsportretu lui tea. Krezi ka are ce sa ne arate?
 
Wow, dapoi tema asta s-o dezvotat destul de bine azi, se vede ca sex-ul e intradevar destul de dezvotat in viata fiecaruie deintre noi ... :smile:
 
Ajay, in ajun de sarbatory. Tatzi incearke sa se likeaska intre ey, se lasa ku urari, pupaturi, lumea mai ya un paharel.. se inkalzesk oleaka.. ji uite reaktzia.

bobo secsologu
 
Eu myslenno, dushoiu, o sa fiu cu voi :grin: Daca cineva i-si aminteste de mine, intrebati-l pe Zorzonel. Noi am avut ocazia sa ne vedem la intilnirea de pe 31 august.
 
speaking about party - eu ma duc sa beau.
azi am avut ultimul examen shi azi e petrecerea mare in universitate.

caput cu mine.
 
Back
Top