kat de important secsul in viatza noastra ?

bobo, si ce daca, am observat ca deja suntem citeva persoane mai artistice in forum, cred ca putem forma o tema si sa o mentinem fresh and wonderful

tu singur de ce n-ai scris nimic in tema lui mircea?

apstudio, nu mai spune!
femeia intr-adevar ar trebui(ar fi bine, minunat, fantasctic) sa aiba cite un orgasm pe zi, dar daca nu reuseste,(sau barbatul nu prea se straduie) too bad for herself, barbatul oricum isi ia partea (si ajunge sa arate f.bine chiar si la 60 de ani)

vai, sarmanele femei!
 
TEA eu spun asha... daca femeia vre atunci singura trebuie sa-shi iee :grin: trebuie sa faca asha ca barbatul sa vree again and again... Shi vai de sarmanii barbatsi care nu pre pot shi au asha femei...
 
apstudio,
am impresia ka ecsista f. multe femei kare nu au avut norokul de un orgasm adevarat niciodata. multe mimeaza orgasmul ka sa-ji multzumeaska partenerul. aja ka...
 
tea,
imi pare rau sa te dezamagesk, dar deja ecsista multe teme de poezie pe moldova.net, vezi forumul Ciuleandra.. probabil ka asta tzi-a skapat

2 bad.

bobo :ciupos:
 
bobo, mersi, ramine sa vad ce au pe acolo, tu scrii acolo?

daca as simula orgasme cu un barbat, sigur demult eram lesbiana
 
tea,


Te vreau! Te doresc! Vreau sa te trag in pat, sa te fac sa tremuri, sa transpiri, sa-ti arda corpul.

Pana la urma tot a mea vei vei fi..
semnat: GRIPA

:smile:
 
dar tre de schimbat denumirea sub-forumului in "cit de importanta este gripa in relatie".

secsul este esenta vietii in general! cel mai important e sa fie frecvent si cu placere...
 
eu am revenit, dar ce glume glumete!!!

daca ai fi scris Bobo in loc de Gripa, mi-as fi dat seama de un lucru, dar asa am avut eu dreptate, a cita oara!
 
tea, sunt kurios,
de ce lukru tzi-ai fi dat seama?

la ce faci referire ku dreptatea?

kiar vreau sa jtiu ce krezi despre mine, pentru mine konteaza parerea ta.

bobo la psihiatru
 
TEA ini spui shi nie in ce sens ai avut drepatete?? Cito za dreptate?? Хотя бы тонький намёк для слабоумных...
 
bobo si apstudio, asa e cind duci discutie cu o femeie, apar multe intrebari

asta inseama ca femeia este enigmatica

si eu nu am de gind sa renunt la aceasta calitate

asa ca baieti, intrebati sotiile si curvele cu F mare
 
femeia enigmatika, are dreptate kind o femeie nu mai reprezinta o enigma petru un barbat, acesta va kauta enigme in alta parte. Aviz amatoarelor.

dedikat doamnelor membre a Mijkarii Antiprostitutzie.
 
Back
Top