La mine canta...

eu am intrat intro dispozitie pentru janet jackson zilele estea, am dat de damita jo (2004), ah, albumu draguts :)
 
p.izdetz........ :wtf:
Mirabela Iucu, pot sa'ti pun o intrebare...... de ce mama naibii ma comentezi atita....? care e problema ta....... ce muzica scult eu? :x
 
Yo...yo...vorbeste frumos domnisoara :hahaha:
Nu am absolut nimic cu muzica ta...insa ai gusturi foarte haotice...imi plac oamenii mai hotarati, care stiu ce vor ... :wink:
 
Mirabela Iucu, ................................................... si care e problema ta .. daca eu am gusturi haotice........
.....si dupa parerea ta eu nu sunt hotarita.. ... iar tie nu'ti plac oamenii nehotariti.... shtii putin imi pasa daca ma placi tu sau nu....... :P



Ada Milea - Student la Medicina
 
Ei na...nu-ti pasa daca te plac sau nu...de parca mie mi-ar pasa de ce crezi tu...doar ca : in profil la tine scrie : metalista...si tu de fapt asculti fara zahar... :lol: ...faci metalistii de rusine dragutz-o :wink:

Cu Ada Milea ai avut o idee buna..." Uganda " :crazy:
 
defapt eu ieri am copiat de la Zop... fara zahar.... deoarece mi'au placut textele lor......... si nu cred ca daca ascult ceva mai ushor deecit Black, Doom,Death, Grind.... isemana ca nuu sunt metalista si fac rockerii de rushine........ parerea mea......


Metallica & Britney Spears - So Fucking Crazy :lol: :lol: :lol:
 
Crezi ca daca ai copiat de la zopy ai o scuza ? :hahaha:
Mda...cred ca un adevarat " metalist " chiar daca asculta bullshit-uri nu o spune... :wink:
 
pur si simplu este cam iritant cind cineva comenteaza tot ceea e scriu eu.. preferintele mele muzicale........ asta e tot....

Ada Milea - Granita'n Ranita
 
Back
Top