La mine canta...

La mine acum la lectsia de informatica canta pe tot cabinetu' mazica de la Euro vision .... beahhh , ce kkt....
 
shed yntr-un cabinet cu un coleg de grupa.....cand nu-i shefu, ap canta Parazitzii de sar peretzii, da cand intra yn cabinet ap canta fel de fel de parasha veche....aaaaaaa! help!

question: uai, shini shy cat are SMASHING PUMPKINS? asha-ni plashi! numa 6 canteshele am!
 
album sau haotice? la urmatoru offline le vreu! deshi sa nu se yntample ca cu The Battle Of Los Angeles.....cate ore am pierdut pan am scos albumu din internet pe DIAL-UP....ei shy v-o 2 de la univer....
 
compilatie.
da' ce eu am zis ca nu ti le dau pe ale RATM? eu la oflaineruri nu prea ma arat. tu daca lucrezi in regiunea usm apoi atunci usor se poate de intalnit intr-o zi si-mi dai un cd, eu iti in scriu, apoi ti-l intor.
 
ei, ghini de data asta te iert si inscriu pe cd-ul meu si srazu je ti-l copii si mi-l dai inapoi. poti fi in 10 min in fata bl. central?
 
Arina, mai eshti pe sviazi? Sorry, m-o fugarit din cabinetu shela shy de-am ni-an gasyt altu! ys yn blocu 4
 
Back
Top