LAREME

TRiX

New Member
Asachi, Prometeu s.a.m.d
Da` lumea de la Eliade unde-i?
Hai sa discutam si despre Eliade, sa vedem ce are bun si rau, ce se mai aude nou, birfe si...alte chestii interesante



_________________
*********************************************
Government is not the solution to our problems
Government is the problem !!!
**************************************TRiX***

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: TRiX pe 13-01-2002 22:27 ]</font>
 
eu am fost la eliade si mai sunt aici pe forum. mai intrebam de ce nu avem tema separata...
 
pe aici sunt destui care au absolvit institutia data, sunt chia shi elevi curenti :smile:
despre birfe shi noutati...nu am fost p-acolo demult tare, dar un lucru va pot zice:

S-AU POZORYT CU USHA NOUA!

ii de plastic shi arata ca o alimentara :wink:

trix - da tie cum iti zice? ai terminat deja Eliade sau mai ai?
 
Doomie: eu inca invat (Griu = diriginta :smile:

cu usa aceea ai dreptate, tare bespontovo arata. Dar ce sa-i faci...

In plus, se mai aude ca vor sa sniseasca "salile sportive" si sa construiasca ceva nou si bun... da` eu ne dojivu :smile:
 
bai, pina o sa construiasca ceva din salile celea sportive o sa li se usuce mucii la toti din liceu.

calcatin am auzit ca a plecat? am vorbit cu dinsul vara asta, si spunea ca se duce in azil politic nu stiu unde. pacat, era un om tare bun si o facut si el scoala ceea mai interesanta. ce profi s-au mai dus?
 
mdaa...Calcatin s-a dus in Australia.

S-a mai dus si Bolocan (pe motiv de boala -> versiunea oficiala)

A venit Doschinescu...
 
bai, varianta cu Australia asta ii funny de tot :grin:
tre sa ii zic lu Ana (fiic-sa) sa ne prikalim :smile:

despre curte - mi s-a zis ca tipa vor sa faca acolo 'fitness studio'.. eu clar ca am rys cit a incaput in mine, dar, ma rog, poate voi vedea shi asta vreodata :grin:
 
:smile:

asa am auzit eu de Australia, dar nu stiu precis unde-i -> so, chiar unde s-a dus?


sho za fitness studio? p/u cine? pentru proafe? :grin:
 
nici eu nu stiu unde exact s-a dus, dar mi-a spus vara trecuta cind mi-a absolvit clasa ca "elita" de la eliade i-a facut viata cam grea in liceu.

si i-au mai luat si clasa, in 10ea-C era foarte bine.

mda, cum a spus si doomie, tot liceul o sa fie in curind sauna. de cel putin se face mai multa carte decit la alte scoli. eu cind aud ce-mi spun prietenii mei de la scoala nr.1...

parca aveam ziarul scolii, o facea nu stiu ce clasa si niste oameni de la mine. mai este?

trix, tu in ce clasa esti?

ps - sunt pagini pe internet despre eliade?



<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: kris pe 14-01-2002 18:50 ]</font>
 
kris: eu is in a 11G(de la Griu :smile:)

site-uri...Doomie avea o incercare, sunt "proiecte", dar de fapt nu este nimic!
 
way, de d-nul Calcatin nu va pot zice nimic, nu shtiu nici eu multe, dar oricum asta nu e treaba noastra.

cit despre fitness studio - asha mi-au zis citiva foshti colegi de-ai mei. nu shtiu ce shi cum va fi, dar sauna de-am pe jiumate demult este (chestia ceea cu lemnul pe peretsi ii enervanta de tot:)

ziar: hehe.. au fost doua cit timp eram eu la liceu (Umbra shi So what), ambele proiecte parca murisera din diferite cauze, acum insa idee nu mai am ce este.

despre calitatea invaturii tot nu pot sa zic nimic... doar ca multi profi pe care eu ii shtiam tare buni deja nu mai sunt pe acolo.. altii imbatrinesc, ehh... miine ma duc in vizita pe acolo, sa mai vad ce mai face Nireanu, Lupashcu, Miron :grin:

iaka. despre site... hmmm.... cind revin in Bremen ma mai gindesc... e cam 'time-consuming' chestia asta, dar la o adica se poate.

Ladna, see you

TRiX: dap tu inca eshti tinerel...hehe :wink:
 
Doomie: :smile:

De site am putea (!) sa ne ocupam si noi(Cornel Marginr, Dan Braghis etc :smile:), da` tare nii lene :grin:
 
..site-ul este o idee buna. doar cu conditia sa nu fie controlat decit de absolventii si elevii liceului!!!!!!!
 
de fapt, aceasta e unica conditie p/u ca site-ul sa fie facut:)

P.S. a venit Bolocan(p/u cei interesati)
 
dl lachi are sheva functii, caci el zamuteshte orarul si supravegheaza profii( daca fac lectii sau nu)
 
Back
Top