LAREME

vb de coruptzie... sa shtitsi ca in ziua de azi eliade e pe primele locuri (shi asta nu f3r de ajutorul <<multstimatei>> griu...
P.S. cynd ea era profa... era mai normala... amu se pare ka i s-o ridikat banii la cap shi nu mai gyndeshte...



ahh ce bine era cynd directoare era Costin... Eliade era yn topul celor mai buni... da acum... tot cade shi cade... :((
 
am vazut cii nawarocinaia d-na da....eram intrun magazin si vedeam cum face cumparaturi....bai ma irita omu ista arogant!
 
pakat ka au plekat multzi din profii kare yntradevar... au fost o baza pt liceu...
iar ceilaltzi au ymbatrynit...deja... s-au saturat de atytea generatzii de kopkii..
da nish la pensie nu s trag drashii :wink:
 
oameni buni, ce e cu intilnirea cu absolventii? am inteles ca iarasi e pe 14 febr la ora 13 :) eu inteleg ca celor din eliade le este intr-un loc de absolventi si nu le pasa ca unii lucreaza ziua. da poate face cineva o intilnire underground?
 
Hehe, chiar ieri ma gindeam la intilnirea cu absolventii (un gind foarte random) si nici macar nu mi-am dat seama ca LAREME-ul face degraba o astfel de chestie.

Pacat insa ca ma despart citiva mii de km ;). Ma intreb daca am putea face un fel de alumni meeting pe east coast-ul americii de nord -- si daca ar fi cineva interesat de asa ceva, bineinteles...
 
"alumni meeting" - prea coplicat. intilnire cu absolventii la Admiral :) suna mai bine.
Apropos, pentru cei care nu sint pe aici, ABC-ul s-a schimbat
 
no s h i t?
shi dac eu vreau sa ma intylnesk cu iubitu da nu sa vin la lareme nu pot da/
bai da nu-i tare reushita ideea (dupa parerea mead esigur :evil: )
 
poti sa te intilnesti cu iubitul, la lareme oricum nimeni nu te asteapta, ei ar prefera nimeni sa nu vina :)
 
nu stiu de ce (sau poate stiu) dar cind imi aduc aminte de eliade, imi aduc aminte de oaia de postolachi, lupusor si miron. la timpul cind rodeam papucii pe-acolo tare le iubeam pe toate trei. cit priveste intilnirile cu abs, nu am nici cea mai mica placere sa ma duc sa le vad mutrele, cind mi-e dor de colegi, ne intilnim in oras, :sa bem: da sa ma duc la liceu. :x
eliade costin-liceu de prestigiu :ciupel:
griu - liceu corupt :desovel:
 
Back
Top