LAREME

vad ca generatsiile mai tinere s-au apucat de mai multa treaba. cred ca celor din anii mei le va fi pur shi simplu lene sau contribuie cu tot felul de fotografii :)
 
ajungeti-i shi voi din urma, care e problema?
e buna treaba asta cu site-ul shi forumul: nu se pierd legaturile, mai ales ca multi sunt plecati care shi pe unde...
 
hei, tradatorule, 'ian' nu te mai lua de lareme-ul nostru, ca orice-ai spune e oricum cel mai bun, pentru ca am trait cei mai fericiti ani acolo shi pentru ca am intalnit cei mai de treaba oameni acolo!...
shi nu e atat de mare coruptia la "eliade" cum spun, de obicei, acei din afara mai mult... pe linga alte institutii de invatamant pe planul coruptiei "eliade" e tare cuminte, shi la noi totusi pe primul loc se pune invatatura, shi apoi vin restul... cel putin asa era cind am absolvit eu!
 
bai, robik, da sa-ti spun aishi pe scurt cum am fost la liceu cand am vazut-o pe isac...
era ziua ei... nu shi eu cu gher nu prea voiam sa ne ducem, da robu cealalta cu man vroiau, shi deam ne-am dus.. nu shi fericire, poniatno... amintiri :(... era shi d-na neg... ea s-a cam emotionat, ca-i este dor de alina... dar, whatever...
puuup
 
a nu ghini znacit
eu cu dna neg la tel am vorbit cynd eram acasa..
:)
stilina era in cl 9..
:)
blin ce vremuri....
eh....!
}{
 
bai, robik, shi-i stil'na ii sti'na... clasa 9-a ii stiln'na, anul 3 la univ... beah... :lol:
prikin', eu ieri am vazut-o pe lupushor in marshrutka... shi bucurie pe capul meu :( mai ales ca era dimineata, shi mergeam la univ, ca aveam lectii la 7.45... eram asa de ubitaia... okii umflati... gruzon, karo4e... shi cind colo... shistia shea mare peste mine... lupushor... mai pe scurt, ziua a inceput tare promitsator :D

saptamana viitoare ii intalnirea cu absolventii... nu vrei sa vii... asta nu-i stilna, da po liubomu :lol:
 
da eu n-am absolvit lioli da vreu tare vreu
:))))
da lupushor asta kiar ii super dela..
blin vreu shi eu s-o vad..
:(
 
Back
Top