LAREME

int

interesant este si faptul ca la voi este un liceu academic, pe cand la noi este un grup scolar industrial, de maistri, iata inca odata ca parerea mea despre eliade in a ajunge acolo unde-i locul ca renume s-a concretizat: acest liceu !insa iata la voi este unul de mare renume!
 
am invatsat shi eu acolo, shi nu prea am impresii bune. cu prima ocazie mam transferat. pur si simplu acolo profii sunt 'niste persoane cu calitatsi deosebite' iar copii- niste prosti.
poate cineva de la eliade nu este de acord cu mine, dar se vede destul de clar ca acolo profii sunt cu aere, subestimeaza copii, iau mita shi la urma le mai shi pun note rele ca cum zic ei :invetsi la liceul 'cel' mai bun, crezi ca asa se primesc notele?
 
LAREME SUCKS :D
------------------------------------------------------------------------------------
That's All Folks
 
ei, ce sa va spun...
totu`-i foarte relativ...
poate problema e in noi, in generatiile mai tinere(kopkii de bani gata), in societatea asta bespontovaia?

mdaa...se cam duce de ripa liceul nostru

anyway, WTF, shi parka ati fi maldaveni? hai sa ne k@k@m unul pe altul si sa-i lasam pe altii sa se joace cu vietile noastre!



_________________________________________
"Viata e ca un cotetz de gaini, in care oamenii vor
sa ajunga cit mai sus, sa-i k@ce pe ceilalti!"
 
oare

oare mircea eliade nu se rascoleste in mormant si se gandeste ca ar fi trebuit sa scrie si partea a II-a de la Sarpele! :D
 
saracu mircea eliade , dapu' shi are liceul ista pacatos cu sarmanu' om, ca o fost bun la a luia, da amu vremurile so schimbat :crazy:
 
ally

dar asta-i pacat mare, pai unde este Dumnezeu in scoala voastra? ce e tara comunista bolsevica?nu stiam asta :wtf:
 
religie?
WTF?

sa fim seriosi? si asa prea mult bullshituri se baga in capurile kopkiilor!
ei...deamu` stiu ca o sa incepeti cu tot felul de variante, dar...
reliagia pina la urma este propaganda si, de ce nu, business.
Adica, pina la urma, cineva trage foloase din faptul ca ne impinzeste capul cu prostii...


...deci, bine fac ca nu se preda religia.
(doar se preda de preoti, iar preotii sunt oameni, si stiu o multime de preoti care la prima vedere par mai degraba satanishti, cu toate ca-s fete inalte in ierarhia bisericeasca!)
 
ally: spui asta din propria experienta? sau fiindca cineva ti-a spus-o?

in primul caz, hmm...asta te face la fel de antihrista...

ei, dar sa lasam temele timpite, si sa vorbim despre ceva concret si constructiv!

nafig, sa ne mincam intre noi ca niste ciini(sau ca nishte maldaven`)...
 
Back
Top