LAREME

:grin: Iaka di shi nime nu ni-o zys ca este asha tema? Voi aishi daje shi despre usha de la intrare atz grait. Eu licino cred ca seamana mai mult cu usha de la intrarea yntr-o spalatorie chimica. Nu shtiu de ce :lol:
 
Blin da shi tasheti bai si nu dzisheti la populatie ca aveti asa topic?!?!? :grin: Eu cred ca "LAREME" am vazut de vreo cateva ori da credeam ca ii sheva levaie si asa si nu am intrat, amu pur si simplu n-am shi fashi si i-an da sa vad si za fignea ii asta, da aishea odnako s-o insheput un bazar destul de serios.

Eu ca atare eram printre primii din liceu, desi nu l-am terminat (din pacate). Pe la liceu damu n-am intrat vreeun an si jumatate, desi mi-ii dor sa-l vad, chiar daca seaman foarte mult cu descrieiea lui Bacovia despre liceul lui. Da vremurile vechi chiar erau vesele, tati erau prastiie, fiecare se stia unul pe altul, prikoale nemerino, mai ales cu profii :grin:. Caroce "in some way it'll always remain in my heart as a memory of the good days of my childhood".

Da ideea cu web-site-ul intradevar este super, eu damu demult asteptam aceasta initiativa. Desi in design sau chestii legate de programare nu ma pricep, insa pot ajuta temporar cu ceva surse financiare.

O'k guys, go ahead with the good job and Doomie poate mai scoti din cand in cand "away" de pe messenger si vorbim pe tema asta.

Good luck to everyoane!!! :wink:
 
Shi eu is de la Eliade shi in legatura cu usha noastra de la intrare: tare-i bezpantovaya...Parca-ar fi de la o alimentara de cel mai jos nivel:) Mai bine o lasau pe cea de lemn:)
Da' asha, Eliade rulez:)):da_da
 
Irrincik, chiar esti tu, nu ma asteptam sa te vad, :smile: ironie a situatsiei. vezi ce baietsi de treaba pe forum?
 
Eu tot Is din Mircea Eliade, da ma primiti shi pe mine asha de calduros ca pe Irrincik????? :demon:

Cit despre usa de la intrare este foarte cool, dar are un mic neajuns, au uitat sa scrie pe ea "WC"
 
Diavolul, ai PERFECTA dreptate! Au uitat sa puna placutza cu "WC"!! Ai nimerit-o mai bine ca niciodata:)
Cit despre intimpinare, poftim:
UN "BINE AI VENIT" calduros este acum adresat lui...DIAVOLUL! Enjoy your stay:)
 
ladna,
bun venit si vsio takoie da eu vreu sa intreb.. parca era vorba ca shineva ave vacantsa si s-o voluntarizat la sheva acolo. Da ladna... eu amu is oleaka nervos ca am varsat niste koniak bulgaresc pe tastatura si dupa asta o trebuit sa o spal si s-o gasit un 'destept' care s-o usuce ... CU hair-dryer-ul!!! D@lb@..b.

Davai, reportatsi on duty.

-Andrei.
 
da, cu hairdry-ul, asta chiar e funny. apropo de Diavolo, am doua vorbe sa-i spun dar mai bine ma abtsin. liceul nostru nu-i viceu, tu shi? chiar daca are usa bespantovaia, asta nu inseamna inca nimic, zato ce fete frumoasa ies pe usa aceea. he he he

si nu-mi abijitsi liceul.!!
iaca asa
 
andriel: dupa peste 50 hrs nedormite si stat in piatza...
iti imaginezi...
sper ca stii situatia din centrul capitalei...
apropos, eliade are cortul sau...care e liga cel de la asachi (!?) :smile:


Jos comunistii!!!
 
Ingerica, nici de cum nu am vrut sa imi umilesc mult iubitul liceu al nostru :demon: pur shi simplu am facut o caracteristica la usha... Pentru ca are o sticla ca la WC ca nu vezi nika prin dinsa.... Cit despre fete frumoase la Eliade???... Stai sa ma gindesc...

Eu stiu foarte putine fete frumoase la Eliade....

:demon:
:demon:
:demon:
:demon:
 
eliadishtii is patriotsi, is bravo, am fost azi in piatsa, si cei care ramasesera pe noapte tare mai erau ubitye, care cu ochii umflatsi, care.....cu altceva.

Diavolul, poate shi ai dreptate. :smile: Irrincik ne trevojissea, ca la noi sunt shi personalitatsi proeminente, cu varianturi: tsii minte la cantina: cu bortishele, cu gitsishoare.
 
Ingerica, da!! La noi e plin liceul cu PERSONALITATZI care pot sa te bage shi in "cicat" (sa ma scuzatzi de expresie, dar eu citez:)) shi indeobshte potzi sa ai probleme:))Tare suntem noi bite!:)
 
Pe 2002-04-03 11:28, Leppard a scris:
Shi-i cu voi, way? Mutatz cortu de lynga cei de la asachi!!! :grin:

lasa bai ca vezi ca ei aici is mai preocupatsi de personalitatsile din liceu, decit de onoarea in lupta sfinta cu cei de la str. Pushkin :grin:
 
Bai da iaka pe mine sa ma impushkati da asa si nu vrubesc de cand si din shi cauza intre Asachi si Eliade este asa o lupta constanta - competitiile si olimpiadele sunt majoritatea luate de Eliade, in rest ce mai poate fi, nu inteleg, sau poate bratvaua din ambele tabere ne podelila sheva :grin:. Eu acolo 8 ani am invatat da asa si n-am vrubit chestia asta!!!!
 
Back
Top