Let`s talk about it ...

ugu....right zice [Legion] , e racoare in beci, butoi cu vin, connect bun :smile: si esti sigur ca FBI-ului nu o sa-i treaca prin gind sa te caute in beci ... muhahaha :smile: :smile: :smile:
Dar sa stitzi ca nu e just a beshi...pe usha beshiului e scis "Suprem Legion Team" .. iaka...
io iaka ma gindesc la ce o sa ajunga lumea asta cind fiecare vasilica isi face hack clan si [cenzurat] page si tipa totzi is mare hackeri...mda's....sux...iaka a good example http://www.ournet.md/~dht (tipa Dark Hack Team)...

ladno, gotta studY ... good luck all.....
 
Oameni buni, cunoasteti legea conservarii energiei? Pantru cei ce nu o cunosc le-o spun eu.
ENERGIA nu apare din nimic si nu dispare fara urma, ENERGIEA trece doar de la un corp la altul sau dintr-o forma in alta. O lege destul de fundamentala a fzicii.
Acum inlocuiti cuvintul ENERGIE cu cuvintul BANII sau $$$ si vedeti ce se va primi. !!! :smile:

Concluziile le trage fiecare pentru sine.
 
adika zici tu iulik ca nu se poate folosi numere de card-uri false pe i-net? Zici ca pe degeaba nu obtii nimica?... Eu zic ca se face si se va face si unii "useri" vor trai pe spatele altora... si asta nu se va schimba (nu-i vorba numai de domeniu internetului, da e vorba de toate: hoti, jefuitori de apartamente etc) in felu asta ei incalca legea asta a conservarii si lor le apare din nimic cistigu...
Ca e interzis prin lege asta-i altceva,, insa cei care fac aste lucruri pe net tre sa calculeze toate detaliile astfel ca sa nu fie prinsi ... in caz contrar sunt doar niste fraieri
 
Pai sunt de acord cu Picardul :smile:

Nu e cazul de comparat energia cu banii deoarece in cazul banilor este cu totul altceva, bani potzi sa faci pe loc fara ca sa depui eforturi extrem de mari in unele cazuri, in internet cc-uri, in real life chestii de genul ipsum, herba-life , MMM, etc...
carding daca de gindit mai bine este acelasi furt numai ca e prin retzea... insa daca de uitat dupa categoria sociala a utilizatorilor retzelei carderii sunt destul de jos... una sa luptzi..cercetezi si sa ai access la informatzie ... [hacking] si alta e sa stai pe IRC si sa faci trade, change, etc....
cam asta e opinia mea kopilasi :smile:
 
referitor la mesajul meu de mai sus: daca ash incerca eu sau daca altii de felu meu ar incerca sa faca chestiile cu CC atunci clar lucru ca am fi niste fraieri. In domeniul asta sunt f. putini oameni in lume (hoti, criminali cibernetici) care sa aiba adevaratul talent de a fura fara sa fie prinsi.
Acelasi lucru le este valabil tuturor criminalilor, jefuitorilor sau chiar ucigasilor care au adevaratul talent de a face crima si de a nu fi prinsi.
Asa ca cei care cumpara cu CC-uri straine nu sunt nici ei altceva decit niste facatori de crima chiar daca o fac intr-un mediu virtual totusi se pedepseste cu inchisoarea asa ca oameni buni nu va faceti aluzii sau va ginditi ca puteti face asa ceva. Daca vreti sa cumparati de pe Internet s-o faceti cu propriii vostri bani (CC-uri) dar nu cu cele furate.
 
Hmm :smile: ...ppl wass up ? :smile: ..shi tasheti...ori nu mai aveti shi discuta...sau intrebari..propuneri...sugestii ? :grin:
 
iulik ...tu nu ni te zinghi pe aishi :smile: ...da propune sheva interesant ...sau povesteshte sheva interesant :smile:
Iaca eu la un examen deamu am luat 4 ...sesia asta ...ehh..da mai este oleaca si vin back on the road :grin:
 
ei ghine: daca nu va plashi atunshi folositi cc-uri straine si furati bani de la oameni :smile: Da daca faceti asta, apoi unicu lucru care-l puteti face ii sa nu cumparati sheva care vine acasa prin posta clasica, da sa aveti cu ajutoru cc-ului strain accese pe live video-chat-uri de tip "sex friens" ; sau macar cu generatoare de cc-uri. nu stiu daca mai "chat-uieste" si altcineva in afara de mine pe video-chaturi de estea care-s pe bani cind tu zici la padruga shi sa faca si ea face tat shi vrei sau daca vrei mai cheama pe altcineva sa se... si tu te uiti :grin: ;

Da iaca sa cumparati programe - adica sa primiti prin posta codu pentru ca sa fie inregistrat, nu stiu daca e o idee buna, caci mai bine folosesti crack sau generatoare de s/n-uri si iarasi nu tre de cumparat si nu tre de folosit cc-ul care nu-i al tau,
INSA repet: daca "obtineti" de la cineva cc-ul strain: nu cumparati comp-uri, aparatura sau alte produse care necesita sa fie aduse la tine acasa (prin posta clasica), caci daca le cumparati cu un cc strain e ca si cum ti-ai sapa singur groapa.
 
Da' cum va pare asa o ideie:
Dupa ce ai pus laba pe un cc strain, ai cumparat intr-un mall online cateva tone de produse alimentare si le-ai trimis in Somalia ca ajutor umanitar :smile: De la numele proprietarului cardului :smile:)
 
hmmm.....toje variant ...dar altruismu n-o fost nishodata punctu meu forte ...
asa ca...lasa somalezii sa-i ajiute altshineva... :smile:
 
proprietaru cardului daca-ar fi zgircit o sa ee tot ajutoru dat africanilor inapoi. asa-s toti bogatasii - nu le pasa de nica. :sad:
 
Back
Top