Let`s talk about it ...

Bani, Bani si iara bani...

Transferul de bani este posibil, dar nu pe baza de CC-uri, chestia cu CC-urile e periculoasa, mai usor e sa muti banii dintr-un cont in altu pana isi pierd urma, sa creezi un cont folosindu-te de buletinul unui boschetar si sa scoti banii la o sucursala a bancii din varf de munte, asta este posibil si au dovedit-o ceva indivizi din ST. Petensburg (Rusia) care au transferat asa 12.000.000 $ (dousprezecemilioane $) in 1994, in fine capul afacerii si acuma e la puscarie da unu a reusit sa scoata 400.000 $ si sa fuga departe cu ei. Eu sincer nu am incercat asa ceva nici nu cred ca as reusii, defapt nu cred ca pot sa zic ca am hackui vre-o baza de date, o-i fi si eu un newbbie unu care habar nu are da in fine, ideea e ca daca suma e destul de mare merita riscul, pentru 10 $ nu are sens sa te chinui si sa risti atata, dar daca o echipa de baieti care stiu ceva s-ar pune la treaba eu zic ca ar putea devenii very rich peste noapte. :ciupos:
 
foarte just ... :D ... de fapt cu cc`urile se poate de furat si azi: cumperi un cc (cu cvv2) , www.westernunion.com ... baji datele ...baji adresa drop`ului de pin anglia, franta, germania ... trimiti la vreo 300-400$ ... ii dai lui 100$ sau cit v-ati inteles... tat ii ghini si frumos.
Problema nr.1: trebuie sa confirmi transferul ..adica sa suni in USA si sa-i zishi fetei de la telefon "Eu v nature is Misha Brinza, si ii trimat 400$ lu` nepotu meu din Franta ...iaca daje pot sa va zic datele de pe card..."

== Povesti de`a lu` Mos Petrea == :ciupos:
 
Inca din razdelu` "Nau4naia Fantastica" ... :)
Sa zicem ca sint este o compani care isi plateshte clientii la sfirsit de luna prin transfer bancar ...si sa va zic ca are multi clienti ...si plateste in jur de citeva milioane pe luna ... ap iaca inkipuiti-va asa situatie ...hack in dbase-u lor... alegi cei bogati clienti, intri la ei in cont, modifisi datele referitor la transfer... si bah ..peste 2 zile se ridica kipesh... da banii to deamu nu-s ;) ... ehhh... iaca asa ...idee :D

N-am eu cind sa fac asa sheva ;) ..ca numa dorinta sa shie ..restu se fashi..
 
un nou user [-=Zbu=-]

[-=LegioN=-], Doomie, salutare, va stiu pe ambii si sunt d`accord cu toate afirmatiile domniilor voastre in legatura cu cardingul. Insa mai sunt si nishte pretini aberantzi care doresc prin fel shi chip sa scoata ceva informatie utila din astfel de oameni... nu va dati batutzi!
Shi vashe ashela care nu stie nica dispre carding, trimitetzi'l cit mai adinc!
[-=LegioN=-], chestia cu WU.com e putin mai complicata, dacit iti inchipui tu, caci ei cer mult mai multa informatie despre posesor!!! Daca ar fi asa ushor, WU.com ar fi dat demult faliment! Ei mai cer date de genul SSN (social security number), DOB (date of birth), dl (drive license) sua sheva di genu ista! Shi vashe pirarii care nu cred in "veshevoi carding", :-x intra pi www.llbean.com, ai sa vezi cit e de ushor sa ti fashi cu o pereche noua di batinshi :lol: !!! LegioN, Doomie shi vashe, hai sa stricam tineretul tinerei Republici in spiritul cardingului, sa le dam URL`uri, cardable saituri, etc. poate ceva cvv2`uri... lasa sa invetze... ca are sa le foloseasca... =)
:ciupos:
 
Aga ... hai sa le dam shi 80% dintr-inshii a sa fuga srazu pe primu site pe care scrie "Britney Spears nude" :D muhahahahhaha ...


[-=Zbu=-]: pissetz si di priatno ni-o fost sa vad postu tau aishi 8) ...cum s-ar zishi iti dorim un "bine ai venit" din partea Noastra ;)
Dal`she de Wu ...cred ca ai dreptate... shel putin stiu ca vara trecuta nu era nevoie de dat toate detaliile ... :wtf:

That`s all 4 now ... "i feel the light betrade me"... :zzz:
 
Back
Top