Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
tu cu asha slang poti sa te duci de comentator sportiv la Rai Uno... my dear...
am impresia ca totul decurge dupa un plan anumit, doar ca Bayern a deceptzionat opinia publica fotbalistica..... :) in rest, we keep on footballing the world!!!
 
Roma bravissimo!!!
still in the pace for the second face..
eu nici nu-mi imaginez Liga campionilor fara mutra lui Totti pe-acolo... ar fi pur si simplu fara de inteles... :)
 
ei fiecare tigan isi lauda ciocanul.. negru, Milan v nature is hardcore.. ! de acord..
de Manchester mai bine tac, sa nu ma fac prea tare de rushine.. :)
 
Negru, au fost mai tari :)
Cred-ca pur si simplu au dorit victoria mai vartos. Au facut fata mashinii de dat goluri, am fost in culmea fericirii!!!
Sa fi avut cu cine bea la moment, eram sa ma imbat :crazy:
Shi cu ce placere am ras in fata catorva suporteri Real din office-ul unde lucrez, care cand plecam acasa innainte de meci prognozau care shi mai de care scoruri pentru Real.

Dar la urma am ras eu! :D
Not only s..t happens :lol:
 
Tak shi spuneti copkii despre jocul AC Milan - Real? :D
Maladets Sheva! Negru, pazdravliaiu! :naroc:
Alias, shi Manchester e bravo, te felicit! :ciupel:
 
26 November 2002


Lokomotiv v Dortmund 1-2
Milan v Madrid 1-0
Basel v Man. United 1-3
Deportivo v Juventus 2-2


da ieri a fost o zi spectaculara :-), MIlanul super, numai una nu am inteles cum a primit MAN-u un gol de la Basel dupa 50 sec :-)
 
da v nature milanul a jucat superb. cu nebunii acestia trei din centru Rui Costa, Rivaldo si Zeedorf cred ca o sa faca treaba. plus si shevcenko, ce mai. mai este o problema, astia trei cam is capriciosi si inconstanti. nu stiu cat o sa poata duce. viitorul ar suna rau.
ce ziceti de real? mie imi pute oleaca a sindromului Frantei. Parca cea mai buna echipa, parca cei mai buni jucatori, au castigat ce au putut practic in ultimii ani, si dupa asta brusc dezastru. ii o criza mare in joc. numai Zidane mai face fata, restul cam palizi. nu stiu, nu stiu... ar trebui de facut ceva cu echipa asta, dar urgent. mi se pare ca vedetele alde roberto carlos, figo, raul cam s-au rasuflat. au obosit de castiguri si nu prea is motivati. ii capets cu real si imi pare rau! :cry:
 
Way, ca mare pricol o facut ieri Ajax, iaca daca mai castigau asta era sa fie indeobshte hohma, tare ni-o placut :crazy:
Shi Interu ii bravo, ce scor!
Shi ma-m mai bucurat pentru perderea lui Leverkusen in fata Barcelonei.
Dar cel mai tare m-au bucurat Arsenal cu superbul Henry, cu toate ca si Roma i-ni placre, dar mai aproape nii Arsenal :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top