Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
Ce sa va spun... s-a inceput finala... mi-a placut deschiderea...
LA momentul dat Real castiga cu 1-0 golul fiind dat de Raul...
Golul mi sa parut intr-un fel stupid...
Am editat mesajul
Deja este 1-1 golul mia placut... a fost dat cu capul...
Leverkusen joaca mai bine decat am crezut :)
 
Golul lui Raul a fost parca asa din intamplare!

scor final: 2:1 a castigat Real!
Golul lui Zidane a fost pur si simplu incredibil! Maestru nu altceva.
 
ciofu

naspa rezultat si eu care tineam bayern! ma oftic dar ce sa-i faci inseamna ca au fost mai buni realul si asta este !poate la anul...?! :)
 
Way ce-mi pare bine ca nemtii sau impedicat :D
Insa sincer totusi Realul e mai bun, cu toate ca nu au aratat adevarata lor valoare, ce sa mai vorbim, asa jucatori ca Zidane, Raul, Figo, Solaris, Helguerra, Roberto Carlos samd, echipa de temut, ma bucur pentru ei.
 
chiar asa de interesant nu a fost am vazut meciuri si mai interesant, la urma era putin mai intens in rest nimic
 
intr-adevar nu a fost cine stie ce.. am vazut meciuri si mai frumoase si mai spectaculoase in nenumarate randuri...
oricum, eu cred ca eroul meciului e Casillas, care s cos mingea de pe linia portii de doua ori in prelungiri, ceea ce dovedeste ca este un portar de clasa, din punct de vedere tehnic si psihologic.. cine stie daca Cesar ar fi reusit sa faca acelasi lucru...
Golul lui zidane a fost impresionant; dar Realul a jucat ca in orice alt meci de liga...
Bayer in schimb pot fi considerati foarte nenorocosi: au pierdut in finala cupei Germanie; titlul mational l-au pierdut cu difernat de un punct si acum finala Ligii....
alta data, patzani!!!
 
Bayer a pierdut, ce pacat!

Real nu a jucat convingator, chiar daca ei sunt mai buni, ei trebuie sa arate mai mult atunci cind sunt in teren. Primul gol a semanat ceva cu golul inscris de Keane pe BayArena, in meciul precedent.

Bayer a jucat ceva mai bine si ar fi fost bine sa joace si Ze Roberto, chiar si fara el, "farmacistii" au irosit mai multe ocazii. Cel mai interesant e ca si Butt a putut sa inscrie.

Consider ca de vina e nenorocul pe partea lui Bayer.

Vesnic secunzii: in UCL, in Campionat si in cupa.... :(
 
oricum, eu cred ca eroul meciului e Casillas, care s cos mingea de pe linia portii de doua ori in prelungiri, ceea ce dovedeste ca este un portar de clasa, din punct de vedere tehnic si psihologic.. cine stie daca Cesar ar fi reusit sa faca acelasi lucru...
Alias eu ti-o spune tie ca a fost mai mult noroc la sfarshit
 
Am pariat aishea in Chisinau , mai scurt , inainte era l aPatria un pariu , shi se priveau meciurile la cinematograf !
Dar noi am ramas o grupa shi acum tot facem pariuri !
Eu am pus 30 $ !
Dar numai eu shi inca unul am spus 2-1 , shi de asta am cashtigat !
Eu am mai castigat 5$ deoarece am spus ca Caezar < ( portarul )
va ieshi din jok !
 
Shi ii !! :lol:
EU vreem sa vad bl1a , a si va prindetsi voi sau nu !
Ca atare eu am pus 5 $
Shi am cashtigat 20 $ !
Asta nu-i Lapsha !
 
Corleone said:
Real nu a jucat convingator, chiar daca ei sunt mai buni, ei trebuie sa arate mai mult atunci cind sunt in teren.
ai dreptate in privinta echipei, e formata din jucatori platiti bine si ar trebui sa arate mai mult, dar pana la urma si ei sunt oameni si meciul se joaca cum se joaca, cu spectacol sau fara ...
pana la urma meciul se joaca pe goluri si cine castiga la o finala. pentru victorie ei iau bani iar spectacol au cand face.
 
real

real - reala victorie! asta e cu un zidane de mare clasa cu un raul norocos si cu asa echipa de clasa mondiala se pare ca au cucerit al 9-lea succes!bravos!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top