Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
bine, negru, scuze ne-am luat cu vorba - deschidem sau poate continuam la tema "mafia in fotbalul romanesc si cum poate fi starpita!?".
 
negru

ai dreptate ne-am luat cu vorba si am ajuns sa vorbim despre o invinsa si anume Steaua , care fie vorba intre noi, nici macar nu mai trebuie pomenita de acum incolo!
 
animal x

eu cred ca bate real, caci parca are nume de invingator!, dar sincer tin cu bayern!forza bayern!asta-i fixul meu!de a tine cu cei care cred ca pierd! :D
 
alex, si eu sunt o persoana care fac acelasi lucru. tin tot timpul cu cel care pare mai slab sau cu adversarul echipei favorite a unei persoane cu care privesc vreo competitie. si tare ma mai distrez pe seama aceasta. am avut si discutii chiar in casa pe tema asta ca eram impotriva tuturor cand se juca vreun meci mai serios.
 
niko

asa ma simt eu mai bine, mai confortabil, caci de altfel cam toti din familie sustin pe cel cu rating si cota mai mica!asa suntem noi sufletisti! :D
 
Bre'? Voi ce vati luat cu vorba si nu ati observat un mic detaliu?

BAYERN a pierdut deja de la Real, in semifinale,

BAYER LEVERKUSEN va juca finala, tot cu Real, si sper sa cistige!

FORZZE BAYER!


P.S. diferenta de o litera face diferenta intre echipe
 
niko, baieti

daca va bate bayern inseamna ca sunt tari si va trebui sa facem un fan-club moldova.net- bayern, ce spuneti? :D
 
asa, asa. daca voi tineti toti cu bayern eu atuci sunt cu real, si va vom bate.
FOTZEE REALLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!! :crazy:
 
mai baieti, nu confundati: e Bayer, si nu BAYERN, care sunt lucruri complet diferite... ne duceti in eroare cu greselile voastre de stil :)
sper sa fie un joc frumos, cu alte goluri; nefiind suportera a nici uneia dintre echipe, n-am alte ambitii pentru asta seara...
 
Tak, azi ma asez in fata TV si ma uit numaidecat la meci!
Eu zic ca Leverkusen ar putea castiga si are toate sansele sa rupa Realu, ca joaca bine in ultimul timp.
Real ii favorita, dar nu m-as mira daca pierd!
 
Imi pare bine ca mesajul meu a ajuns la unii membri ai forumului.

Eu sper sa fie un meci frumos. Sper sa fie goluri. Desi sunt constient ca Real are sanse mai mari, dar eu mizez pe entuziasmul echipei BAYER si sper din tot sufletul sa invinga. Ei o merita pentru ca au jucat si au cistigat mult mai frumos in faza eliminatorie.

FORZE BAYER! :wink:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top