Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
mi-ai amintit de comentariile lui Istrati.. cu discursul tau obiectiv :)
eu ce sa zic.. m-am intristat foarte mult ; pentru ca speram sa vad Barcelona in finala... nu mai admir jocul lui Real si cred ca sunteti de acord ca nu au facut un meci atat de bun marti seara...
dar fotbalul se joaca nu pe ocazii ratate si pe goluri inscrise...
Macar United sa faca fatza miercuri, ca de altfel e jale mare in essex :)
 
Deci ManU a jucat destul da rau miercuri numai 2-2 cu Bayern Leverkusen, daca viitoare va trebui sa cashtige
 
mie imi venea sa-i trasnesc cu ceva in cap pe toti fanii lui Arsenal care erau in barul Universitatii, cantand de bucurie ca Man U au jucat ca niste divizionari 3...
nu exclud ca mai exista sanse de calificare, pentru Manchester nereprezentand mare diferenta daca joaca acasa sau away... desigur ca pot sa invinga si cu avantaj tare.. dar daca vor juca atata de neinspirat precum au facut-o miercuri, ei nici macara nu merita sa apara in finala..
m-am suparat foc pe ei... :x :(
 
Intr-adevar, MU are sanse, dar eu nu cred ca Bayer, care se afla in prezent intr-o forma superba, le va da aceste sanse.

Inainte de semifinale, am pledat pentru victoria echipei Bayer in Liga Campionilor si voi ramine pe pozitiile mele.

FORZZE BAYER!
 
manchester ii super

alias,tu esti patan de-a meu.Iata tine cineva pe forumul ista si cu.M.U,
asa ca baiti azi o sa fie ruperea nazistilor.remebber 98/99 cu juventus,
cum cornoratii aceea cistigau 2-0 , si m.u io f.... cu 2-3. mmmmmm-da :x
ISTORIA se repoeta baieti :)
 
deleanu, oi fi eu de-al tau, dar nu-s patzan :)
lasa ca eu nu ma supar...
as vrea si eu ca United sa reediteze semifinala de pe Delli Alpi... ala a fost cel mai super meci la nivekl tehnic si chiar 'emotional', sa zic asha...
Bayer joaca foarte plicticos.. si daca Man U nu se califica , nu e din cauza ca Leverkusen sunt asa de buni, dar pentru ca United nu prea arata perfomante aucma.. mai ales cu Becks, Neville, Barthez si Veron out.. sper ca Veron sa fie fit pentru asta noapte...
 
??????

da ce alias tu esti din Romania ca nu intelegi?
ei.. patzan e un rusisim forte des intrebuintat de moldoveni-care nu inseamna decit baiat,borfash,bagabont cum se spune in romania.
nu spun ca e bine sa folosesti rusisme,dar e un cuvant folosit aproape de toti baietii din c.s.i.Pe mine sincer mairita la culme cand comentatorii romani spun fraze de genu' meci mishto,nashpa si multe altele.
dar in rest ,nu prea vorbesc la tema !?
daca m.u castiga maine sa fii pe forum intre orele 12-16 ziua.
hai noroc! :lol:
 
SEMIFINALA LIGII CAMPIONILOR

Rezultatele de ieri a celui de-al doilea tur a semifinalei Ligii Campionilor Europeni:
Bayer Leverkusen - 1 Manchester United 1 (3-3 la golaveraj, Leverkusen a avansat spre finala datorita faptului ca a marcat mai multe goluri n ospetie).

Astazi se vor ntalni Real Madrid cu Barcelona (prima runda: Barcelona 0 - Real Madrid 2).
 
alias said:
deleanu, oi fi eu de-al tau, dar nu-s patzan :)

Bayer joaca foarte plicticos.. si daca Man U nu se califica , nu e din cauza ca Leverkusen sunt asa de buni, dar pentru ca United nu prea arata perfomante aucma.. mai ales cu Becks, Neville, Barthez si Veron out.. sper ca Veron sa fie fit pentru asta noapte...

Alias, papusha ( bai deleanu, alias yi fetitza :p ), daca MU nu se califica, cauza yi ca Bayer synt mai buni :wink: Faptul ca nu arati performantze asta shi ynseamna - ca eshti slab. Trebu sa recunosc ca BL nu pre o stralucit ieri shi o avut mult norok, dar asta-i caracteristic pt eckipele germane, cu toate ca Bayer e considerata unica eckipa germana spectaculoasa.

Urmeaza Real - Barca... Nu prea cred ca se poate yntympla vreo surpriza... REAL - BAYER yn finala de la Glasgow. :D
 
Leverkusen must die!!!

Leppard, mult noroc asta e putin spus, le-a mers ca la niste p..., sa ma iertati de expresie, mor de ciuda, dar asta e, la byci le merge...
Sper ca Real sa-i rupa "na fashistkii krest".
 
mie mi-o trebuit 24 de ore sa-mi iau inima in dinti si sa spun ceva...
dar n-am multe de remarcat. doar ca imi pare tare rau si mi se face sila de tot imprejur.. de-amu sa nu poti trece de niste Bayer, asta chiar ii culmea...
mi-i ciuda si tanga si nu ma intereseaza cine castiga liga campionilor... doar daca Barca ies ein finala, ceea ce este most unlikely...
vseo, eu ma las de fotbal...
 
Alias, eu zyc sa-ti tai de pe-amu venele :lol: Cap' se mai apropie shi WC-ul (am yn vedere campionatu' mondial). Englezii o sa shie ruptzi de Argentina... Atunshi precis ai sa-tz ieshi din mintzi :p

A ynceput a doua repriza la Madrid. 1:1. Raul s-o nishkat. Un gol tzytza!
 
Scorul final a fost 1-1...
Partida nu prea interesanta...
In prima repriza Real a avut 3 sanse mari de a da gol din care una a shi marcat...
Barcelon se apara.... la un moment dat au inceput sa atace mai intensiv...
Au irosit o sansa extraoridara, da zato pentru ca nu au reushit sa bata golul , portarul a incasat un in cap :D
In repriza a doua Barcelona a atacat mult insa a marcat numai un gol de la inceput reprizei(a fost auto-gol), au avut patru sanse mare insa nu le-au folosit inspre bine...
Real sa aparat... nu prea a atacat...
 
moarte la rusi

Da......... sa-m bag piciorul in m.u. aista,si in ferguson cu tactica lui(mai bine ar fuma o tigara cand echipa e in corzi ,da nu! sta si ruguma ca un prost orbitu cela!!*
Chipurile el vroia sa se califice pentru KEANE(aita-i patzan!!) si so calificat
drept pe p... dupa urechi!!
 
eu nici nu stiu cu cine sa tin in finala... ambele echipe pe cqare le admiram s-o dus acasa... nici nu mi-i a tine cu Real, ca m-am saturat de dansii , dar nici Bayer nu-mi vin la inima...
plus, Arsenal se pare ca va face dubla in Anglia, asa ca mie mi-i torba cu atata fani Arsenal imprejur care ma bat la cap in fiece zi...
:cry:
 
Dulceatza, asha nu-ni plashe cynd eshit trista... :wink: Hai noi cu tine sa tzynem ympreuna yn finala pentru fotbalul frumos! Nie ni-i paralel cine cyshtiga, cu toate ca am preferat yntotdeauna eckipele mai mici. Hai sa tzynem cu driblingu lu' Zidane, Figo, Ze Roberto shi Ballack, cu golurile yn deveadka ale lui Raul shi Oliver Neuville. :crazy:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top