Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
Alias, :cry:
Arsenalul meu s-a nchedicat...
shi iara-i frig shi umed la noi in tabara...

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Bion pe 22-03-2002 15:51 ]</font>
 
Champions League

Sferturi:

1. Panathinaikos vs Barcelona
2. Bayern Munich vs Real Madrid
3. Deportivo La Coruna vs Manchester United
4. Liverpool vs Bayer Leverkusen

Semifinale:

1. Panathinaikos sau Barcelona vs Bayern Munich sau Real Madrid
2. Deportivo La Coruna sau Manchester United vs Liverpool sau Bayer Leverkusen

Finala:

2 vs 1

Sferturi: 2, 3 aprilie; 9, 10 aprilie.
Semifinale: 23, 24 aprilie si 30 aprilie, 1 may.
 
Bion, cum zice negru, lasa jelea... :smile:
asa a fost sa fie; daca te incalzeshte cu ceva, cred ca Arsenal va lua titlul national anul ista, cu toate ca sper sa nu o faca...
eu d euna ma tem; Man U sa nu fie rupti de Depo iar; dar nu cred sa comita aceeasi greseala de doua ori...
cine si ce finala prevede? (cam greu aucma de spus, dar oricum)
 
Soare, tare as vrea sa o faca :smile: (referitor la Arsenal si titlul national).
Iar finala as vre-o asa : MU - Barca. (si MU ii rupe :grin: )
 
mai, da rau de gura mai esti...
nu poti sa ma lasi sa ma bucur nici in interval d eun mesaj...
Tristan e baiet frumos, dar United ar trebui sa fi invatat cum sa-i rupa...
 
alias, MU TREBUIE, sunt DATORI sai rupa, ca sa avem noi "povod" sa turnam bere in noi si sa urlam de bucurie :grin:
 
faca-se voia voastra...
de-acu adrenalina mi se urca unde nu trebuie... nu mai pot astepta pana se va juca meciul ala...
 
tre sa recunosc ca nu stralucesc pirn confidentza la moment.. cu toate ca au facut baietzii un meci frumos la Leeds, 3-4; conduceau 4-1... desigur nu-si pot permite sa viseze sa bata patru goluri in poarta lui Deportivo in deplasare... defensiva franeaza, in frunte cu Blanc... iar Beckham.. el de-amu ma enerveaza.. nu progreseaza defel; isis schimba numai coafura, ceea ce ii babesc si nacatarii...
 
:wink: Anu trecut...
Iar o cyshtigat drashii. Adica MU shi Bayern. Eshti fericita, alias? Mama lui de Beckham! Shi gol o dat...
 
Ce ziceti de meciul Bayern-Real?

Ambele echipe merita o nota buna pentru ca au facut spectacol. Totusi, s-o creat impresia ca Real, daca ar fi dorit tare, ar fi invins, dar cu dorinta a fost Bayern.

Mai des asa meciuri! Zidane a fost superb! Combinatiile sale cu Solari si Roberto Carlos faceau specatori defensiva germana.

Am mai aflat ca MU a cistigat 2-0 la Depo. Asa le trebuie!
 
am avut ceva probleme doua zile cu accesul la internet, si deci nu-mi pot exprima emotiile primare pe care le-am avut la golul lui Beckham si performanta datatoare de sperante a lui United!!!! Patzanii mei rock!!!! eram in adevarat extaz.. sper ca absenta lui Keane nu va aduce surprize neplacute pentru Man U... si totushi ce gol!!!
am vazut doar rezumatul Bayern- Real si mi s-a creat o impresie opusa celei lui Corelone: Bayern putea marca inca 3 goluri, iar Real era moarta... vedem saptamana viitoare..
Barca cam nu stiu ce ma ingrijoreaza...
 
In finala au ieshit :
Bayern leverkusen
Liverpool
Parathenaikos ( echipa mea preferata )
FC Barcelona !
:wink:
 
ce vb prostii...
Liveprool, the f***ing scousers, au fost eliminati!!! asa le trebuie..
Barca este maladetz ca i-a trimis pe malakas acasa... super seara de marti... sper ca si miercurea va fi pe masura....
 
Manchester ua fost superbi, ca de obicei, cu toate ca Deportivo deja nu mai impresioneaza precum a facut-o in ambele faze ale grupelor... nenormalul de Dusher l-o calishit pe Bekcs.. ala este out pentru 8 saptamani; si ar putea rata Cupa mondiala... tot binele cu ceva rau.. mie mi-ar place o final Man U- Barca.. voi ce ziceti?
Si Real o batut niste goluri manjite ca mi-i rushine...
 
Oricum finala va fi una latino - anglo-saxona. Asta e important. Eu personal sper sa fie Real - Bayer :-D Ambele au fost super spectaculoase yn ultimul timp. Da... pacat de Beckham. Cred ca e mad enervant pe teren de-l ataca totzi ;-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top