Liga campionilor

Status
Not open for further replies.
Iata eu nu prea inteleg de ce , dar din toate echipele europene nu am nici o preferata... doar cand joaca football imi aleg echipa cu care tin...
 
in aceiasi situatie sunt si eu desi imi place foarte mult fotbalul. il prefer pe cel intern. acuma cu parere de rau trebuie sa privesc hockey mai mult, fotbal numai pe net ce mai prind sa privesc desi orele difera foarte mult.
 
nico !!!!! ASTA ERA ADRESAT lu'austriacu nostru cool...ca el e doar din wiena!!! :x da tu tine cu M.u la anu aici osa vina jardel,efenberg,viera!
asa ca na-i sa regreti!
 
Am invedere ca FC. National este primul din campionatul romaniei la momentul dar, deci este o sansa ca el sa cashtige campionatul...
 
abia

abia astept sa castige nationalul ca sa le dea peste nas echipelor mari gen steaua, dinamo, rapid!echipe cu nume si atat!
 
si eu la fel. desi sunt stelist de cand e piti la condus mai degraba tin cu fc bacau decat cu steaua, si ma rog zilnic sa piarda cat mai mult poate doar asa il dau jos.
 
pai imi spunea cineva din tara ca, cam asta se striga deacuma pe stadion si cand pierd si cand castiga steaua - "Steaua premiul Nobel pentru pace".
 
steaua...steaua...steua :-? si ce folos ca tineti? ca azi 8 mai la 16:30 o sa
fie rupta de DINAMO!!! FORZA DINAMO
NU SONNO SUPRA TUTII! :ciupos:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top