Ma nervedz!

update: mi s-a descarcat telefonul in mijlocul unui apel foarte important, am pierdut o carte de vizita de care am nevoie. trebuie sa ajung in oras si nu reusesc...ce urmeaza.. Dictionar..as vrea sa fiu in locul tau, poate e mai lejer, serviciu imi fura mai tot timpul....
linar, condoleantele mele sincere :(
 
da, merci zeddo..dar am zis ca nu am sa ma fixez pe fleacul asta..desi imi pare nespus de rau pt gafa mea nu pt banii pe care ii voi plati ci pentru ca aparatul asta era un membru de familie..sa zic asa..si mi-e ciuda ca am fost cascata..eu care deobicei sunt foarte atenta..na..asta e..sanatatea e cea mai importanta...dupa ce am vazut accidentul de la inceputul saptamanii ..fleacurile astea nu le mai iau atat in serios ca inainte:)...
 
La scoala se face noapte alba de jocuri in retea si eu nu ma pot duce ... Fuck me ...
 
zeddo;203937 said:
.. Dictionar..as vrea sa fiu in locul tau, poate e mai lejer, serviciu imi fura mai tot timpul....
iaca vezi la ce ora am venit? miine iar la lucru, eu nici macar timp sa dorm nu am... da cind sa mai invat? saptamina viitoare ii refuz pe vreo jumate din cei care ma cheama la munca...
...pur si simplu daca ai pierdut cartea de vizita inseamna ca o trebuit s-o pierzi, da totusi poate o gasesti miine... si daca s-a descarcat telefonul in mijlocul unei conversatii importante inseamna ca asa e mai bine ;)

linar, da taxistului cela precis i s-o spart rotile in asta seara in timp ce ducea pe cineva acasa, si precis tre sa plateasca mai mult decit o cistigat din aparatul tau :)
 
linar da tu uita-te cit costa aparatu in MD , si eu ma uit cit costa la noi, si daca diferenta de pret e mare si aici e mai ieften, ti-l cumpar de aici ;)
 
M-am saturat sa astept! De cateva zile astept un colet, insa Posta noastra nu-mi trimite nici o instiintare...
Ar fi trebuit deja sa ajunga... Sun la oficiu postal ca sa clarific situatia, insa nimeni nu raspunde! WTF?!
 
dictionar;203981 said:
linar da tu uita-te cit costa aparatu in MD , si eu ma uit cit costa la noi, si daca diferenta de pret e mare si aici e mai ieften, ti-l cumpar de aici ;)

dictionar, merci:)
ideea e ca aparatul asta nu cred ca mai e pe piatza..deci e un model vechi. dar era ff bun. in fine, dak ceva te anuntz:D
 
linar;204186 said:
dictionar, merci:)
ideea e ca aparatul asta nu cred ca mai e pe piatza..deci e un model vechi. dar era ff bun. in fine, dak ceva te anuntz:D

Linar, daca e foarte vechi ma toate sansele sa ti-l cumpar si de la o piata de vechituri nis nu stii cum ti-l cumpar cu vreo 15-20 de euro :D da tu model nou nis nu tre sa cumperi organizatiei :) tu vezi citi bani te pun sa platesti, daca e faorte vechi ar trebui sa coste vreo 5 euro dupa toati simplificarile ;)
 
Nu pot sa inteleg de ce la unii ajung asa de greu anumite lucruri... Repet, repet, repet si... nimic! N-ajunge si gata! Geez, parca as vorbi cu peretii... :urlet:
 
in decurs de o zi mam certat cu :rambo: seful de 3 ori,nu are tineri de minte bari*a, mai cauta si vinovatii,sclerotik i*****i ...de unde se mai iau asa specii de su*i,mra*otini,etc,etc.Nu am crezut ca din cauza la asa dobitoci poti sa ajungi la maxim nervozitate...si iar am inceput a fuma.....suKa :mad:
 
am dureri de cap de dimineatza
netul nu-mi lucreaza normal si nustiu din ce cauza
nu am dovedit sa iau masa
la bucataria din oficiu nu sa facut inca ciai si cafelutza sa terminat....

intr-un cuvint dezastru...pina la masa mai e o ora... ce mai zi...!
sa speram ca dupa masa se va relgla tot.
 
Back
Top