Ma nervedz!

diabetul zaharat a lu' var' me in capra !@!$E#%^&%^ ma enerveaza... s-a depistat prea tarziu. fuckfuckccckckckkcckckckk

arrrrrrrrrrrrrrarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrarrghhhhh


de ce se intampla rahaturi?
 
1. Ma enerveaza faptiul ca nu e multa activitate pe acest forum.
2. Ma enerveaza faptul ca nu stiu multe site-uri din Republica Moldova.
3. Ma enerveaza faptul ca trebuia sa stiu despre Republica Moldova la fel de Multe cate stiu si despre Romania ca doar vorba aia suntem vecini si eu abia acum incep sa va descopar.
4. Ma enerveaza faptul ca nu pot asculta pe net decat 5 posturi de radio (Radio Noroc, Radio Fresh FM, Radio Moldova international, Radio basarabia si Pro FM Chisinau) si nu pot vedea decat 1 post tv (TV Moldova 1) din R Moldova.
 
Da-ti tu una, Trol ce esti! Si nu te mai baga ca musca in lapte. Acest topic e un simplu joc forumist. Nu sunt enervat la propriu.
 
ma enerveaza ca dupa ce am stat 3,5 ani fara sa fumez, m-am luat iar de tutun si am ajuns un dependent.

ma enerveaza dependenta...
 
Azi iar m-o sunat un deduschka.... el ii debil, doua ceasuri din viata ni-o mincat, am incercat pe parcursul discutiei, sa-l trimit la culcare intr-un mod cit mai diplomatic posibil, insa pina nu i-am spus direct ca-i timpu sa inchida ochii (macar pentru o noapte), ap nu o fost chip... Istoriile lui din viata sa de invatator sau profesor universitar nu ma intereseaza, pentru ca el ii bolnav de cap. El imi povesteste despre sutienele la padruji, pina m-o scos din sarite si i-am spus ca ma enerveaza asa discutii, i-am spus ca el cu asei alui 50 pe linge shei 20 si oleaka ai mei ii deduschka, credeam ca a sa inchida telefonul mai repde, da el nu, si inca la urma m-o ''bucurat'', asa cum el ma suna de pe fix pe mobil ar trebui sa-l coste destul de scump, da el o spus ca are facilitati, tipo 8 centi pe minuta, der Idioooooot...

Prima data deda m-o amajit, o spus ca stie ca la univer, la noi facultate se cauta studenti asistenti de profesori, chipurile sa-i dau nr de tel. ca el sa ma recomande apoi la vreun profesor, si eu toanta i-am dat nr de tel, astfel el ni-o mai mincat de vreo 2 ori nervii... Amu o ramas sa-ni daruiasca cartea lui mormon, de parca eu nu stiu si scrie acolo... mai inschercase sa ma inscrie la nush si afashere virtuala, sa-mi cumpar produse online, un fel de piramida, insa nu piramida...

data viitoare nu mai ridic receptorul, iar in noiembrie imi voi schimba nr-ul de tel... Bunelul trebuie pus la punct, pnetru ca eu is obosita deja de buneii bolnavi de cap, care se fac de rys inschercind sa impresioneze, oameni bolnavi care nu-si accepta virsta, nu ar fi rau sa se mai uite in oglinda, si sa invete sa traisaca cu prezentul si nu cu trecutul...

alt bunel profesor americos, cind ma vede la uni, ap infloreste , o inshercat de vreo 2 ori sa ma pupe de obraji, ujas si gretos, tre sa-mi fac ochelari mai buni sa-l zaresc de departe, eu fiind putin chioara il vad abia cind incepe sa vorbeasca cu mine si s'intinde la pupat... mie incepe sa-mi fie rusine de colegi, de profesori cind vorbesc cu dedzii, la inceput iti par normali la cap, ii drept ca ei imi povestesc tati cartile pe care le-o citit pe parcursul vietii lor longevive, stiu ei multe lucruri interesante, da eu nu am nis o placere sa-i ascult ore in sir, eu je nu-s psiholog... tre de nascocit minciunele ca altfel nu mai scap de ei...
 
Back
Top