Ma nervedz!

Or fi afara 30 de grade, da la mine in casa ii mult mai putin... C'mon, numai m-am sculat si deamu dus rece.... this sucks... :(
 
niiiii kalt!!! so geschiesse'n!!!
am auzit ca vor fi chiar 40 sapt asta...

"arsita a ucis orice boare de vint,
soarele sa topit si a curs pe pamint."
 
Mii dor de-un prieten...
Imi ia atat de mult timp ca sa pot considera pe cineva "prieten apropiat" si cand asta in sfarsit se-ntampla de ce dracu' sentimentul nu-i reciproc?! Eu nu vreau sa fiu "just an acquaintance"...

Ma simt singura si mii ciuda ca toti dorm deja.... as vrea sa pot suna pe cineva...
 
nu vreau sa merg la bunica mea iar p/u doaua saptamini shi iar din dorintza fratelui meu "iubit".Ma irita atitudianea asta a lui de superioritate shi de om ce decide tot
uuuuuuuhhhhhhhh ma enervez
mai ales cind ma gindesc sa stau 2 saptamini fara prieteni shi prieten pe cind in satul acela ni4 tzipenie de om normal nu e , numai :batrin: :nuuu:
 
ma nervedz ca ambasadele nu pun informatzii depline cu tat shi trebu pentru viza, shi nish macar nu au vriun telefon undi sa se poata de sunat shi de pus intrebari ufffffffff :pling:
off da parca vad shi tare o sa ma enervedz cand o sa trebuiasca sa depun documentele pentru viza, azi am trecut pe linga shi erau doua femei care deja de vreo saptamana nu reushesc sa intre in ambasada sa depuna documentele, shi azi aveau de gand sa stea toata noaptea sub poarta ambasadei
 
Stiti asa persoane care orice ar face sau spune pur si simplu va calca pe nervi? Eu stiu... rezultatul e ca sunt enervata la culme si acum ascult niste muzica in incercarea de a ma calma...
 
Hai nu te enerva din asa nica toata... :)
L-am incercat eu, ceaiul asta cu lapte si nu mi-o placut... nu stiu... poate ceaiul pur si simplu era hrenovai, sau de vina era laptele... eu in genere nu prea beau ceai, dar poate intr-o zi ii mai dau o sansa mult-iubitului ceai cu lapte... :)
 
ma inerveaza faptul ca moderatorul forumului sa stearga anumite teme care dupa parerea lui/ei is spam , cind exista o afisare :"lectii de limba romana" pe politica , asta nu-i spam? imi pare mie ca moderatorul lasa temele numai pe care il/o intereseaza.
 
Back
Top