Ma nervedz!

Ma enerveaza linuxul, offff.... shii di NUDNII ! ! ! ! ! !
Akuma stau pe windows......asha e mult mai bine....da greu merge netul
peste tot vad numai calitatile negative shi asta tot ma enerveaza.
 
De ce tympitul ala nu ma lasa in pace?!?!?!?!?!
lțam trimis in cel mai indecent mod,ițam spus cyt de greatza shi sila mi'e de el!!! l'am scuipat in fatza pt toate porcariile ce mi le'a facut shi spus...shi el oricum nu'mi da paceeeeee! aaaaaahhhh!!! HATE HIMMM! de ce nu ma lasa?!
 
xXNattXx;199702 said:
De ce tympitul ala nu ma lasa in pace?!?!?!?!?!
lțam trimis in cel mai indecent mod,ițam spus cyt de greatza shi sila mi'e de el!!! l'am scuipat in fatza pt toate porcariile ce mi le'a facut shi spus...shi el oricum nu'mi da paceeeeee! aaaaaahhhh!!! HATE HIMMM! de ce nu ma lasa?!

Masochistu naibii... :pestera: :D
 
khama;199734 said:
exista optiunea ignore... :D
Confirm... nu are nici un efect... e al naibii de insistent si crede cu inversunare ca si ea il vrea pe el... n-ajunge mesajul la baiatul asta si gata...

Linar, zic eu... are 18...
 
linar;199808 said:
vad ce scrie Natt ..OMG....cati ani ai?:D

Da ce e asha creepy in ceea ce scriu,huh?
b04f52c87eb7b5f46de433cf54deb80a.gif
 
hihi..linar..si eventual un genunchi in zona sexo-encefalo-vitala :)) pt siguranta :P
nu-mi place timpul de afara, inghet la degete..
 
;) no prob linar, imi iau deja altul...mai bun. vroiam de la inc un ipod, dar mam razgandit. acum insa ma enerveaza starea cam subreda a sanatatii. tre urgent sami iau niste vit C.
 
eu iar tre sa deschid concertul de ziua orashului!!! de ce nu pot sa ma puna macar pe la jum?! svola4! simt concurentza shi cyt sunt "la putere" yi baga pe cei mai buni in fund!!! da prastitutka asheea de gordienko ne'o furat piesa!!!
 
Back
Top