Ma nervedz!

linar tot p-u tine se parfumiaza.stii ca scunsul :)))).da-i in obraz sau invatal a se parfuma ca sa nu duca din urma lui a hoit
 
Mai!!! Shi ma-nervez!!!! Standu p-u design cu material auriu, prosoape, covor shi alte chestii o sa arate ca la tzigani!!! Shi principalul ca eu, Sanda shi Natta le-am spus deodata!!!
dd1c853746afc86285d2aca46b4fcbf1.gif
 
in masa... nustiu unde am vazut un msg unde mi sa parut zicund ca esti in paris... in fine.cum e timpul acolo unde te aflii
 
adrenalin ii in paris, iar romeo a incurcat adrenalin cu adrenalina, el inca nu a realizat ca adrenalina ii o alta persoana-fata, care e pe meleaguri romanesti si adrenalin ii baiat :), care e la paris (cel putin din cite relateaza baiatul asta pe forum :) )
 
ma inervez pe mine insusi,deoarece nam timp liber dar tot is in cautarea la mai multe ocupatii (acuma caut niste cursuri de dizain interior),si pe urma ma jelui ca nam timp liber...offffffff dar totusi tare as dori niste cursuri de genul asta.........
 
padorva asta de sef mo tinut eri pina la orele 23 si acu ma simt enervat si epuizat.... dispozitie zero,kef de munka zero,deja am dovedit si mam inhatat cu o colega si pesemne ca pe mult timp caci ni-a interzis sa mai intru la in in cabinet.:(...
 
N-am platit factura la Orange de prin iunie. Azi mi-o venit scrisoare ca daca nu platesc pana sambata ma asteapta tribunalul!!! Ma enervezzzzzzzzzz....
 
Back
Top