Malaysian Grand Prix

Barrichello pe mine nu stiu ce ma enerveaza...kakiota straniu e el, macar ca e cu Ferrari, dar nu-mi place.
Kimmi la Australia a facut asa niste greseli prostesti, mai are de mancat maliga pana la Schumacher's, JPM...
 
Eu iaka aveam o parere buna despre el cynd s-a transferat la Ferrari. Da pyna la urma s-o dovedit a fi un alt copkil de bani gata. Alintat shi cu aere. Shi Montoya yi copkil de bani gata. Numai ca el are clasa shi are shi minte. Shi yshi bate jioc de Schumacher :lol:
 
ba patzani,nu stiu cum voi,dar eu cred ca i-a venit timpul lui schumi. gestul lui de la inceputul cursei este mai mult decat sugestiv. nu-mi ramane decat sa ma bucur enorm pentru JPM. FORZA MONTOYA.
nu stiu de ce, dar mi se pare ca spectacol doar JPM si schumi mai pot face in F1, restul sunt niste piloti de pluton. ei poate si bernoldi,dar l-a mai avut pe schumi!
si ferrari incepe sa aiba probleme, cred ca toti avem motive de fericire.
 
Baietsi!
Deosebire mare intre JMP si Bari-kelu' nu-i. In sezonul trecut, brazilianu' ragea sus si tare ca-i mai bun ca Schumacher, amuia nu rage, dar tot face prostii(faza cu Ralf).

Daca cineva vrea sa demonstreze ca JMP ii mai bun ca Schumi, sa priveasca duelurile directe, dueluri pe care le cistiga mai usor sau mai greu Michael.

FORZZE SCHUMACHER!
 
Corleone si altii, va rog nu-l comparati pe JPM si M. Schumacher. Cu toate ca am tot respectul fata de JPM, dar M. Schumacher are 4 titluri si va rog nu exagerati.
Da sunt deacord ca JPM se ridica si prinde la minte si experienta si face treaba buna, dar fiti realisti, si nu spuneti lucruri doar ca tineti cu unul sau cu altul.
 
Ciofu: In nici un caz nu compar JMP cu MS, din contra ii condamn pe cei care o fac.

Am spus ca JMP ar trebui sa arate in fapte ceea la ce pretinde, dar pina cind el nu convinge.
 
Bai, cyt se poate? Cyte fapte ytzi mai trebuiesc? Mie mi-au fost deajunse 3-4 depashiri spectaculoase, realizate de JPM yn fatza lui Schumacher. Shi nu pur shi simplu depashiri au fost, da' bataie de joc. Totzi au vazut asta :wink:

Yntr-un sondaj realizat yn Italia la yntrebarea cine este cel mai periculos rival al lui Michael Schumacher, intervievatzii - evident yn marea lor majoritate fani Ferrari - au raspuns:

54% - JPM;
28% - Ralf;
11% - David Coulthard;
4% - Raikkonen;
3% - Rubens Barichello;

Asha ca sleditz, fani Ferrari :grin:
 
Leppard, daca sa comentam rezultatele sondajului pus de tine, pot sa zic ca Raikonnen inca mai are mult pana la Barrichello).
In rest, JPM si Ralf :ciupel:
 
3-4 depasiri in fata lui Scumacher?? Voi ce glumiti? Nu tin minte exact daca in cursa din Australia poate a si fost o depasire, dar in Malaesia nici una la sigur!

Apoi calculati cu cite secunde a ajuns MS in fata lui JMP in Australia si cit timp a reusit sa recupereze in Malaesia, ca pina la urma sa termine pe locul 3?

JPM ii un mucos. Cind va reusi sa cistige o cursa detasat(asa cum a facut Michael si Ralf) in care ambii Schumacher sa ajunga la finis fara probleme de ordin tehnic, atunci se putea afirma ca JMP este CINEVA. Pina atunci sa mai tacem cu afirmatiile.

Eu cred ca Ralf merita mai multe procente in acel sondaj. Poate fanii lui Ferrari il iubesc asa de tare pe MS, ca uita de frate-su mai mic. Raikonnen va arata multe in acest an, parerea mea. Important este ca cei de la McLaren sa puna la punct stabilitatea masinii.
 
:grin: Nu shi flag voua v ruki! Bai baietz, fanii Ferrari nu synt kiar atyt de yndragostitzi de MS, cum ar parea. Ei ys yndragostitzi de Ferrari. Shi yshi dau foarte bine seama de unde vine pericolul :grin:
 
Back
Top