Marihuana

nu am zis ca lipseste din america
nu se gaseste usor la mine in oras
dar pina la urma o sa fac eu rost :)
in vreo vacanta mai lunga ca nu vreau sa ma duc la scoala halucinind
 
Inseamna ca e mai bine in Chisinau ca-n America,deoarece aici o gaseshti peste tot(asta normal daca o cauzti) si numai cu 15 euro itzi potzi lua un pahar :ciupos:
 
deleanu said:
Inseamna ca e mai bine in Chisinau ca-n America,deoarece aici o gaseshti peste tot(asta normal daca o cauzti) si numai cu 15 euro itzi potzi lua un pahar :ciupos:

dapoi Chelsey( colega mea care considera marijuana a meal suppliment) si-ar schimba repede resedinta ca in the USA cu $20 nu prea mult ei...
 
deleanu, eu vorbeam de mescalina
ingula, wuz up!
chelsey e simpatica dar baga prea mult thc in ea :)
tot am uitat sa scriu in jurnal intimplarea cu cartea :D
 
mescalina se extrage dintr-un cactus si e din clasa halucinogenelor.
pictorii il iau la greu. cica si jim morison lua asa ceva.
 
Shi daca nu greshesc unor mexicani care fac parte dintr-un cult religios le-a fost dat dreptul de a o folosi legal in ritualurile lor 8)
 
uite un mesaj de la inceputul temei

Slava said:
Da, picardule, interesanta tema ai deschis tu, insa mi-e teama ca nu va fi ea prea populara in mediu asta....Dar invercam

salva, i'm sorry. te-ai inselat :D
 
stiti cum oricine se bucura cind gaseste in buzunar o bancnota destul de valoroasa ca sa poti cumpara ceva bun.
si eu m-am bucurat dimineata asta, dar nu am gasit nici un ban in buzunar ci o pungutza cu iarba in sertarul noptierei.
nici nu stiu cum de am uita de ea. ori am fumat prea mult si am uitat unde am pus-o, ori nu am mai tras sertarul pentru ca nu-mi mai tin acolo condoamele. poate amindoua :D

nici nu se putea cadou mai potrivit, mai ales ca miine ma duc la colindat si gazdele mele o sa se bucure de asemenea daruri :D
 
Inseamna ca punguta aceea era precum Punguta cu 2 bani...:hahaha:...poate nu se mai termina niciodata ceea ce este in ea... :crazy:
 
ai gasit ce cautai?
da si gros ii bun ca incape mai mult :D
mai tineti ceva in pungutza pina in noaptea de anu nou
cica ce faci in noaptea aia asa o sa-ti mearga tot anul :ciupos:
 
Flo tocmai mi-ai spulberat o mare speranta...eu nu vreau sa-mi mearga tot anul asa cum imi va fi in noaptea dintre ani...eu vreau un an mult mai bun decat acea noapte de 2 lei... :(
 
Back
Top