Marihuana

  • Thread starter Thread starter Picardul
  • Start date Start date
Oamenilor ce zice-ti de roada de anul asta,eu as spune ca e super buna,nu demult am incercat un "drap autohton moldovenesc"si va spune inpresiile mele
1 fum-deja te sim-ti bine
2fumuri-deja esti rupt
3fumuri-esti rupt deplin
4fumuri-e Pizdantos cu tine!!!.;.......dar eu am tras 5fumuri :crazy: .....asa ca :lol: starea asta a durat vreo 6-7 ore .

P.S-haide-ti sa facem un sondaj pe forum cine e pro si contra "Legalizarii Marihuanei"in Republica Moldova....ce zice-ti
Numai raspunsurile sa fie argumentate :ciupos:
 
Oamenilor "care intrebuintzatzi",zice-ti si voi ceva metode noi pentru inhalarea fumului-magic.Eu personal iubesc prin Vacuum(sau Vadenoi)imi pare cea mai economa si efectiva metoda!!!voi ce zicetzi?
P.S-Cei care nu intrebuintzeza deschidetziva un topic Anti-marihuana,si acolo putetzi sa futetzi capul toata ziua
 
nu stiu de ce, dar tema asta ma atrage constant :D
ca sa vedeti ce credeau unii despre iarba:

Harry Anslinger, director of the Federal Bureau of Narcotics from 1930 to
1962, presented popular fabrications about marijuana as fact to the
congressional committees investigating the substance.
Here are a few of Anslinger's more memorable quotes about marijuana:

"Reefer makes darkies think they're as good as white men."

"Marijuana leads to pacifism and communist brainwashing."

"Marijuana is taken by ... musicians. And I'm not speaking about good
musicians, but the jazz type."

sa te pishi de ris nu alta :lol:
 
what's up zop!
nimic nou la tema asta?
ce s-a intimplat a ars recolta de anul asta? :)

eu ma simt tare bine astazi dupa ce s-o intimplat azinoapte
o sa scriu un mesaj in Jurnal
 
inainte de a scrie in jurnal trebuie sa imi fac ceva de mincare
niste pulpe de pui la gratar
s-au intimplat lucruri senzationale pe forum?
 
Senzational pe forum nu se mai intampla de mult...de cand s-a spart vechea trupa... :lol: ...dar e ok...eu una revin de fiecare data cu placere aici... :crazy:
 
E bine sa faci si pauze!!!cica ajuta!!!.....i-an incercatzi sa facetzi vre-o pauza de vreo 3 sau 4 saptamani...chiar mai mult de-o luna ,si dupa aceea sa tragetzi un fum.....o sa vedetzi ce 'senzatzii vetzi avea!!!
P.S---Eu acum fac o pauza Mare!!!de acest viciu,....si va recomand si voua sa facetzi la fel! chiar daca marihuana este un drog slab,oricum cu timpul ea te va distruge!!iar daca o vei folosi mai des....dependentza psihologica garantata!!voi cei care consumatzi!!!oare nu v-atzi z-aibit de "athadneakuri"??,sa te doara a doua zi capul? sa-ti fie uscat tot cerul gurii?
Eu personal DA!!!!!!m-am saturat pana-n varful gatului!!!
 
Pauza? las-o sulei de pauza, mie si asa imi e greu sa gasesc iarba, ieri am dobindit un korobok, cu chiu cu vai...No, depentza io n-o sa am ca, din simplu motiv ca nu prea stiu de unde sa gasesc ganja, iar cind o capat e o sarbatoare, asa ca o fumez cam rar...
 
Eu la Buiucani nushtiu cum sa ma refuz de ea!! da tu o cautzi!!...parca am fi antonimul celuilalt!!
P.S-M-am saturat de athadneacuri!!!
 
Back
Top